english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Nowy dzwon w Bladnicach

  Nowy dzwon w Bladnicach

  22.04.2013 W piękny, niedzielny poranek (14.04.2013) w kościele ap. Pawła, zebrali się zarówno bładniccy parafianie i zaproszeni goście. Okazją było poświęcenie nowego dzwonu, na którym wypisano piękne i zbawienne słowa, ważne dla każdego z nas „Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem”. czytaj całość »
 • Orkiestra Greijdanus w Polsce

  Orkiestra Greijdanus w Polsce

  22.04.2013 Zespół Graijdanus z Holandii dał dwa koncerty z okazji 500-lecie Reformacji w Diecezji Cieszyńskiej. Jeden koncert odbył się 20 kwietnia w Ustroniu, drugi miał miejsce 21 kwietnia w kościele w Jaworzu. czytaj całość »
 • Wielkanocna muzyka kameralna u Dietla

  Wielkanocna muzyka kameralna u Dietla

  16.04.2013 W niedzielę, 14 kwietnia br. w sosnowieckim kościele św. Jana odbył się koncert muzyki kameralnej w wykonaniu muzyków związanych z katowicką Akademią Muzyczną. Wystąpili: Zdzisław Smucerowicz (organy), Elżbieta Tomczyńska (flet) oraz Ewelina Sobczyk (sopran). czytaj całość »
 • Tenis, praca i wielkie marzenia

  Tenis, praca i wielkie marzenia

  13.04.2013

  Kasia Pyka jest młodą parafianką z Katowic i marzy, by wkrótce rywalizować z elitą światowego tenisa. Czego jej potrzeba? Pracy, pracy i jeszcze raz pracy.  czytaj całość »

 • Parafia w Ostródzie zaczyna współpracę

  Parafia w Ostródzie zaczyna współpracę

  11.04.2013 W dniu 8 kwietnia 2013 r. parafia w Ostródzie podpisała umowę z Fundacją "Progresja" w Ostródzie. czytaj całość »
 • W oczekiwaniu na wiosnę

  W oczekiwaniu na wiosnę

  10.04.2013 Parafia ewangelicka w Szczyrku - mimo 1 m śniegu na placu kościelnym - cierpliwie czeka na wiosnę i kontynuację projektu Ogrodu Reformacji przy parafii. czytaj całość »
 • Wielki Piątek i Wielkanoc w Częstochowie

  10.04.2013 Od Wielkiego Piątku do Wielkanocy w częstochowskiej parafii. czytaj całość »
 • Tydzień przed Wielkanocą

  Tydzień przed Wielkanocą

  10.04.2013 Tydzień przed Wielkanocą, od piątkowego popołudnia do soboty (22 i 23 marca) w ośrodku parafialnym w Mikołajkach gościła grupa młodzieży z parafii giżyckiej wraz ze swym proboszczem, ks. Krystianem Borkowskim, aby wspólnie przeżywać rekolekcje pasyjne. Dołączyli do nich konfirmanci z Mikołajek wraz ze swoim duszpasterzem. czytaj całość »