english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Plebiscyt fotograficzny

Najpiękniejsza świątynia luterańska w Polsce

26.09.2012

Portal KONFESYJNI czyli konfesyjny portal luterański zaprasza do udziału w plebiscycie na najpiękniejszą świątynię luterańską w Polsce. Warunkiem jest nadesłanie jednej własnoręcznie wykonanej fotografii przedstawiającej wybrany, czynny kościół ewangelicko-augsburski na terenie Polski.


Zdjęcia należy przesyłać na adres mailowy admin@konfesyjni.pl. w terminie do dnia 15 października br. Powyższy adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Fotografie zgłoszonych kościołów zostaną zamieszczone na stronach portalu i poddane pod głosowanie internautów. Wśród wszystkich, którzy wykonają i nadeślą zostaną rozlosowane skromne nagrody. Wyróżniona zostanie również najlepiej wykonana fotografia.

 

W plebiscycie nie jest najważniejsze która świątynia wygra - najważniejszy będzie udział i zaangażowanie. Bardzo proszę, aby nie sugerować się tym, czy zgłaszany kościół będzie miał szanse zostać wybranym. Zgłaszajmy także te małe kościółki i kaplice, które są mało znane i mogą nie wydawać się ciekawe pod względem architektonicznym. Głównym celem plebiscytu jest przedstawienie różnych świątyń ewangelickich na terenie całej Polski - w tym również tych mniej znanych.

 

Tomasz Płaziński