english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wiadomości z Polski

 • Tydzień Ewangelizacyjny '14 on-line!

  Tydzień Ewangelizacyjny '14 on-line!

  30.06.2014 Wideotransmisja z głównych spotkań Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie miała miejsce po raz pierwszy w ubiegłym roku. Żywy oddźwięk internautów sprawił, że organizator Tygodnia – Centrum Misji i Ewangelizacji – zdecydowało się na kontynuacje tego sposobu przekazu. czytaj całość »
 • Festiwal z Nadzieją w tle

  Festiwal z Nadzieją w tle

  28.06.2014 Czy ostatnio spotkało Was coś radosnego i zachęcającego? Coś takiego, że chciałoby się nacisnąć przycisk "PAUZA" i zatrzymać wyjątkową chwilę? Ja coś takiego przeżyłem, ale zacznijmy od początku. czytaj całość »
 • 65. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie

  65. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie

  27.06.2014 Już wkrótce, 5 lipca, rozpocznie się 65. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie. Głównym mówcą ewangelizacyjnym dla młodzieży i dorosłych będzie ks. Leszek Czyż. Temat pierwszego spotkania to: "Nie musisz ich przestrzegać, ale..." czytaj całość »
 • Kapelani w Trójmieście

  Kapelani w Trójmieście

  26.06.2014 Tegoroczna Konferencja Ewangelickich Kapelanów Krajów Nadbałtyckich pod hasłem „Zabliźnianie ran” odbyła się w Trójmieście w dniach 2-5 czerwca. Ewangelickie Duszpasterstwo Wojskowe gościło na Wybrzeżu blisko czterdziestu zagranicznych kapelanów. czytaj całość »
 • XII Zjazd w Salmopolu

  XII Zjazd w Salmopolu

  22.06.2014 W dniach od 9 do 11 maja br. odbył się nasz kolejny, już XII „Zjazd Młodzieży Salmopolskiej z lat 60 - tych” u ks. Jana Byrta i pani pastorowej Doroty w Salmopolu — Szczyrku. Jest to nasze coroczne, tradycyjne miejsce spotkań, bo nie ma lepszego! czytaj całość »
 • Jakość naszego chrześcijaństwa

  Jakość naszego chrześcijaństwa

  21.06.2014 Zapraszamy do lektury dwunastego numeru Zwiastuna Ewangelickiego. czytaj całość »
 • Zjazd Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa

  Zjazd Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa

  19.06.2014 W Święto Bratniej Pomocy, 19 czerwca 2014 roku w Katowicach odbył się 151. Zjazd Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa. czytaj całość »
 • Muzyczne credo Reformacji

  Muzyczne credo Reformacji

  18.06.2014 Czy istnieje dobra muzyka kościelna i czy Bachem muzyka w Kościele stoi? O muzyce w duchowości luterańskiej i o tym, jak Luter dał kobietom głos w Kościele rozmawiamy z Magdaleną Cieślar. czytaj całość »