english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wiadomości z Polski

 • Synod wspomina ofiary katastrofy smoleńskiej

  Synod wspomina ofiary katastrofy smoleńskiej

  10.04.2015

  Nabożeństwem ze spowiedzią i Wieczerzą Pańską w kościele św. Trójcy w Warszawie rozpoczęła się siódma sesja XIII Synodu Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP. Podczas nabożeństwa inauguracyjnego Prezes Synodu ks. dr Grzegorz Giemza wspomniał ofiary katastrofy pod Smoleńskiem. czytaj całość »

 • 3maj z Bogiem!

  3maj z Bogiem!

  07.04.2015 W majowy weekend nie można siedzieć w domu. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Co planujemy? Gry planszowe i inne, nocne oglądanie filmów, wycieczki rowerowe. Nie zapomnimy o Bogu, z Nim warto trzymać się nie tylko 3 maja, ale każdego dnia. Zapisy przyjmujemy do 22 kwietnia. czytaj całość »
 • Listy, wyznania i przemyślenia

  Listy, wyznania i przemyślenia

  07.04.2015

  E-czasopismo o relacjach i duchowości „Warto” zebrało cały stos listów – czeka na swoich czytelników, wprawdzie nieprzewiązany klasyczną wstążeczką, bo czasy się zmieniają, ale tradycyjnie już na stronie www.warto.cme.org.pl. czytaj całość »

 • Odezwa Bratniej Pomocy

  Odezwa Bratniej Pomocy

  07.04.2015 „Niech dziękują Ci, Panie, wszystkie dzieła Twoje, a wierni twoi niech Ci błogosławią!”

  Ps. 145,10 czytaj całość »

 • Diecezjalna ewangelizacja wielkanocna

  Diecezjalna ewangelizacja wielkanocna

  07.04.2015

  W Poniedziałek Wielkanocny, 6 kwietnia 2015 roku, w kościele "Eben - Ezer" w Dzięgielowie odbyła się, tradycyjnie już od wielu lat organizowana, ewangelizacja wielkanocna. czytaj całość »

 • Pasyjny dzień skupienia

  Pasyjny dzień skupienia

  07.04.2015

  Kolejny dzień skupienia dla radnych diecezji cieszyńskiej, odbył się 28 marca 2015 r. w parafii ewangelickiej w Starym Bielsku.  czytaj całość »

 • Wielkanoc

  Wielkanoc

  04.04.2015 Święto Zmartwychwstania Pańskiego (Wielkanoc) jest najradośniejszym świętem w roku kościelnym. Upamiętnia ono zmartwychwstanie Chrystusa, które jest zwycięstwem nad mocą śmierci. czytaj całość »
 • Wielkanocne życzenia Biskupa Kościoła

  Wielkanocne życzenia Biskupa Kościoła

  04.04.2015

  Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. (1 P 1,3) czytaj całość »