english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wiadomości z Polski

 • Mistrzostwa Młodzieży w Sycowie

  Mistrzostwa Młodzieży w Sycowie

  08.05.2014 W Sycowie na Dolnym Śląsku odbyły się drugie Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzieży Ewangelickiej. W zawodach wzięło udział blisko 150 uczestników reprezentujących drużyny młodzieżowe z terenu całej Polski. czytaj całość »
 • PO PROSTU pełne nowości

  PO PROSTU pełne nowości

  07.05.2014 Program radiowy PO PROSTU jest pełen nowości. Pojawił się nowy cykl gwarowy, nowy cykl autorek kobiecych, ale także opowiadania o bohaterach Starego Testamentu i powieść „Mocniejsza niż śmierć”. czytaj całość »
 • Ekumeniczne Dni Biblii

  Ekumeniczne Dni Biblii

  04.05.2014 Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa i imprezy związane z Ekumenicznym Tygodniem Biblii w Katowicach i Sosnowcu. czytaj całość »
 • Pożegnanie Tadeusza Różewicza

  Pożegnanie Tadeusza Różewicza

  06.05.2014 We wtorek, 29 kwietnia br. urna z prochami Tadeusza Różewicza spoczęła zgodnie z wolą poety na cmentarzu ewangelicko-augsburskim w Karpaczu, przy kościele Wang. czytaj całość »
 • Jeszcze można się zarejestrować!

  Jeszcze można się zarejestrować!

  10.04.2014 W dniach 4-6 lipca br. we Wrocławiu odbędzie się Spotkanie Chrześcijan Europy Środowo-Wschodniej. Termin zgłaszania uczestnictwa został przedłużony do 27 kwietnia br. czytaj całość »
 • Niedziela na Synodzie Kościoła

  Niedziela na Synodzie Kościoła

  27.04.2014 Nabożeństwo spowiednio-komunijne rozpoczęło niedzielne obrady Synodu Kościoła, odbywającego się w dniach 25-27 kwietnia br. czytaj całość »
 • Drugi dzień obrad Synodu

  Drugi dzień obrad Synodu

  26.04.2014 Drugi dzień obrad Synodu rozpoczął się od porannego rozważania i słów pozdrowień, które wygłosił gość Synodu, zwierzchnik Ewangelickiego Kościoła Nadrenii ks. prezes Manfred Rekowski. czytaj całość »
 • Wiosenna sesja Synodu Kościoła

  Wiosenna sesja Synodu Kościoła

  25.04.2014 Nabożeństwem spowiednio-komunijnym, dzisiaj o godz 16.00 w kościele św. Trójcy w Warszawie (pl. Małachowskiego 1), rozpocznie się wiosenna sesja Synodu Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP. Kazanie wygłosi zwierzchnik Diecezji Wrocławskiej – bp Ryszard Bogusz. Sesja Synodu odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia w warszawskim Centrum Luterańskim przy ul. Miodowej. czytaj całość »