english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wiadomości z Polski

 • Rekolekcje w Jaworze

  Rekolekcje w Jaworze

  12.04.2015

  Gościnna parafia w Jaworze po raz kolejny zaprosiła do siebie dzieci i młodzież z całej Diecezji Wrocławskiej na rekolekcje pasyjne.  czytaj całość »

 • Bp Marian Niemiec zastępcą Biskupa Kościoła

  Bp Marian Niemiec zastępcą Biskupa Kościoła

  12.04.2015

  Zwierzchnik Diecezji Katowickiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce, bp Marian Niemiec został zatwierdzony 11 kwietnia 2015 r. przez Synod w urzędzie zastępcy Biskupa Kościoła. czytaj całość »

 • Bezsenna noc w Goleszowie

  Bezsenna noc w Goleszowie

  11.04.2015

  Bezsenna noc to niecodzienne, otwarte spotkanie skierowane do młodych ludzi, które organizowane jest cyklicznie od 1998 roku, z Wielkiej Soboty na Niedzielę Wielkanocną. W tym roku odbyło się w kościele ewangelickim w Goleszowie na Śląsku Cieszyńskim. czytaj całość »

 • Bp Jerzy Samiec o Kościele na Synodzie

  Bp Jerzy Samiec o Kościele na Synodzie

  11.04.2015

  Zwierzchnik Kościoła bp Jerzy Samiec złożył sprawozdanie z życia Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce w 2014 roku.

  czytaj całość »
 • Pokazać Boga po ewangelicku

  Pokazać Boga po ewangelicku

  10.04.2015

  „Pokazać Boga po ewangelicku, to żyć z Bożej łaski, ufać w Bożą miłość i przelewać ją na drugiego człowieka” – podkreślił w swoim wystąpieniu Prezes Synodu ks. Grzegorz Giemza, rozpoczynając 10 kwietnia 2015 r. siódmą sesję XIII Synodu Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP. czytaj całość »

 • Synod wspomina ofiary katastrofy smoleńskiej

  Synod wspomina ofiary katastrofy smoleńskiej

  10.04.2015

  Nabożeństwem ze spowiedzią i Wieczerzą Pańską w kościele św. Trójcy w Warszawie rozpoczęła się siódma sesja XIII Synodu Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP. Podczas nabożeństwa inauguracyjnego Prezes Synodu ks. dr Grzegorz Giemza wspomniał ofiary katastrofy pod Smoleńskiem. czytaj całość »

 • 3maj z Bogiem!

  3maj z Bogiem!

  07.04.2015 W majowy weekend nie można siedzieć w domu. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Co planujemy? Gry planszowe i inne, nocne oglądanie filmów, wycieczki rowerowe. Nie zapomnimy o Bogu, z Nim warto trzymać się nie tylko 3 maja, ale każdego dnia. Zapisy przyjmujemy do 22 kwietnia. czytaj całość »
 • Listy, wyznania i przemyślenia

  Listy, wyznania i przemyślenia

  07.04.2015

  E-czasopismo o relacjach i duchowości „Warto” zebrało cały stos listów – czeka na swoich czytelników, wprawdzie nieprzewiązany klasyczną wstążeczką, bo czasy się zmieniają, ale tradycyjnie już na stronie www.warto.cme.org.pl. czytaj całość »