english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wiadomości z Polski

 • Wakacyjne szkolenie i festiwal dla Bobrka

  Wakacyjne szkolenie i festiwal dla Bobrka

  12.08.2012  

  W Bytomiu-Miechowicach od 16 do 23 lipca odbyło się szkolenie „Wolontariusze dla Bobrka”. Celem szkolenia było przygotowanie ludzi do pracy środowiskowej z dziećmi i młodzieżą na podwórkach bytomskiego Bobrka. W szkoleniu wzięło udział 10 osób z województwa śląskiego (Bytom, Katowice, Cieszyn, Goleszów, Skoczów, Tarnowskie Góry).  czytaj całość »

 • Święto Kościoła w środku Polski

  22.07.2012 Święto Kościoła w środku Polski – pod takim hasłem odbywał się 22 lipca niedzielny program inaugurujący Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie.  czytaj całość »
 • 7. Śniadanie dla Kobiet w Wiśle

  7. Śniadanie dla Kobiet w Wiśle

  19.07.2012 Nienowy sposób na stare problemy” to temat siódmej edycji Śniadania dla Kobiet, które odbyło się 7 lipca 2012 r. w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.  czytaj całość »
 • Ks. Robert Sitarek członkiem RDPP

  Ks. Robert Sitarek członkiem RDPP

  15.07.2012 Minister Pracy i Polityki Społecznej powołał pod koniec czerwca 20 członków Rady Działalności Pożytku Publicznego IV kadencji. Wśród powołanych znalazł się reprezentujący Polską Radę Ekumeniczną ks. Robert Sitarek, dyrektor Ewangelickiego Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra we Wrocławiu, proboszcz parafii w Kłodzku. czytaj całość »
 • Osiem dni w Zelowie

  03.08.2012 „Tu chodzi o miłość” – pod tym hasłem odbył się tegoroczny Tydzień Ewangelizacyjny przy parafii ewangelicko-reformowanej w Zelowie. Od niedzieli 22 do niedzieli 29 lipca mieszkańcy Zelowa oraz okolicznych miejscowości już po raz siódmy mieli możliwość uczestniczenia w seminariach oraz w koncertach z newsem. czytaj całość »
 • Modlitwa na Majdanku

  14.07.2012 8 lipca 2012 roku wieczorem, przy Pomniku Walki i Męczeństwa na Majdanku w Lublinie, duchowni różnych wyznań chrześcijańskich oraz żydzi wspólnie modlili się o pokój. czytaj całość »
 • Miłość jest kluczem

  16.07.2012 Niedziela 15 lipca była ostatnim dniem Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie. Po nabożeństwie zebrani licznie pod namiotem uczestnicy Tygodnia mieli możliwość wziąć udział w Rodzinnym śpiewaniu, a po południu w ostatnim bloku seminariów. czytaj całość »
 • Piłkarskie nabożeństwo w Szczyrku

  Piłkarskie nabożeństwo w Szczyrku

  11.06.2012 Sukcesem zakończyło się nabożeństwo w niedzielę 10 czerwca w Szczyrku, podczas którego dzieci zostały obdarowane niezwykłymi piłkami. czytaj całość »