english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wiadomości z Polski

 • Przed obradami Synodu

  18.10.2013 W dniach od 18 do 20 października br, w Warcinie na Pomorzu odbędzie się posiedzenie Synodu Kościoła - najwyższej władzy Kościoła Ewangelickiego w Polsce. czytaj całość »
 • Reformacyjny numer Zwiastuna Ewangelickiego

  Reformacyjny numer Zwiastuna Ewangelickiego

  17.10.2013 Od października  br. „Zwiastun Ewangelicki” jest dostępny nie tylko na papierze, ale też w wydaniu cyfrowym w formacie pdf. Można go zatem czytać także na ekranie monitora lub tableta – szczegóły, jak to zrobić – www.zwiastun.pl zakładka e-prenumerata oraz ZE 2014. czytaj całość »
 • Księga nadal aktualna

  Księga nadal aktualna

  14.10.2013 Śląski oddział Polskiej Rady Ekumenicznej zorganizował w dniach 7-13 października kolejny Tydzień Biblii.  czytaj całość »
 • Inauguracja roku akademickiego w ChAT

  Inauguracja roku akademickiego w ChAT

  16.10.2013 Uroczystość inauguracji roku akademickiego w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie zgromadziła kilkudziesięciu rektorów i prorektorów wszystkich uczelni publicznych stolicy, zwierzchników Kościołów, parlamentarzystów oraz gości zagranicznych. czytaj całość »
 • Piętnasty zjazd przewodników

  Piętnasty zjazd przewodników

  15.10.2013 Tegoroczne spotkanie przewodników i krajoznawców ewangelików odbyło się w dniach 27 – 29 września w Pstrążnej koło Kudowy Zdroju. Było to już 15 spotkanie, ale pierwsze na terenie parafii Kościoła Ewangelicko-Refomowanego. czytaj całość »
 • Jesienne Warto o sytuacjach

  Jesienne Warto o sytuacjach

  09.10.2013 Zapraszamy do lektury i zakupu czasopisma "Warto", a wraz z nim do refleksji na temat własnych zwyczajnych i niezwyczajnych sytuacji życiowych. czytaj całość »
 • Nagrody Diakonii Polskiej 2013

  Nagrody Diakonii Polskiej 2013

  10.10.2013 Diakonia Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce po raz siódmy przyznała statuetkę „Miłosiernego Samarytanina” oraz dwa wyróżnienia w uznaniu zaangażowania na rzecz pracy diakonijnej oraz za samarytańskie serce. czytaj całość »
 • Centrum Misji i Ewangelizacji dziękuje za 1%

  Centrum Misji i Ewangelizacji dziękuje za 1%

  08.10.2013 Pracownicy i wolontariusze Centrum Misji i Ewangelizacji dziękują wszystkim, którzy przekazali tej organizacji 1 procent swojego podatku.  czytaj całość »