english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wiadomości z Polski

 • Gość z Kościoła Braci Czeskich

  Gość z Kościoła Braci Czeskich

  12.12.2016

  W dniach od 25 listopada do 5 grudnia br. gościł w Kościele Ewangelicko-Augsburskim i Kościele Ewangelicko-Reformowanym Oliver Engelhardt z Ewangelickiego Kościoła Braci Czeskich w Republice Czeskiej.  czytaj całość »

 • Jak obchodzimy urodziny Bożego Syna

  Jak obchodzimy urodziny Bożego Syna

  10.12.2016

  Jak współcześnie przeżywamy adwent i pamiątkę Narodzenia Pańskiego, zastanawiają się autorzy „Zwiastuna Ewangelickiego” 23/2016.   czytaj całość »

 • Chrześcijański Obóz Towarzyski

  Chrześcijański Obóz Towarzyski

  10.12.2016

  Centrum Misji i Ewangelizacji zaprasza młodzież na kolejną edycję CHOT, tym razem w nowej odsłonie – Chrześcijański Obóz Technologiczny zamieniamy na towarzyski.  czytaj całość »

 • Uchwalono Rok Reformacji na Mazurach

  Uchwalono Rok Reformacji na Mazurach

  01.12.2016

  Sejmik Województwa Warmińsko-Mazurskiego na swoim posiedzeniu w dniu 29 listopada br. uchwalił (przy jednym głosie wstrzymującym się) rok 2017 Rokiem Reformacji w województwie warmińsko-mazurskim. czytaj całość »

 • Nowa książka na jubileusz 500 lat Reformacji

  Nowa książka na jubileusz 500 lat Reformacji

  01.12.2016

  Książka Reformacja. Historia i teologia luterańskiej odnowy Kościoła w Niemczech w XVI wieku cz. 1 wydana przez Wydawnictwo Augustana opisuje w przystępny sposób wydarzenia, polityczne tło oraz kluczowe zagadnienia reformacyjnej teologii. czytaj całość »

 • Rekolekcje dla ewangelistów

  Rekolekcje dla ewangelistów

  29.11.2016 W sobotę 26 listopada w Drogomyślu odbyły się rekolekcje dla braci ewangelistów.  czytaj całość »
 • Ferie narciarskie dla dzieci

  Ferie narciarskie dla dzieci

  28.11.2016 Zapraszamy dzieci w wieku od 9 do 12 lat, stawiające pierwsze kroki na nartach, jak i jeżdżące w stopniu zaawansowanym. Podczas całego pobytu oferujemy opiekę wykwalifikowanych instruktorów narciarskich i opiekunów oraz kompletny program realizowany w przyjaznej atmosferze.
  Zobacz także naszą propozycję: "Narciarski weekend dla rodzin".
  czytaj całość »
 • Narciarski weekend dla rodzin

  Narciarski weekend dla rodzin

  28.11.2016 Zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa, bez względu na wiek oraz stopień zaawansowania, a także chętnych do nauki jazdy na nartach, doskonalenia technik oraz wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję. Zapewniamy  komfortowe warunki  noclegowe, pyszną i domową kuchnię, a przede wszystkim fachową opiekę instruktorów, którzy podczas całego pobytu chętnie udzielą wskazówek dotyczących uprawiania narciarstwa i nauczą odpowiednich ćwiczeń poprawiających kondycję na stoku.
  Nie zapomnimy również o stronie duchowej: modlitwie, Bożym Słowie i epifanijnym kolędowaniu. Zobacz także naszą propozycję: "Ferie narciarskie dla dzieci". czytaj całość »