english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Rap w murach kościoła

Koncert w Sosnowcu

25.03.2015

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Sosnowcu zaprasza na koncert pt. „Wielki Tydzień - czas wyboru i wolności”. W kościele na ulicy Żeromskiego wystąpi raper Allen.  


Rap w murach kościoła

Teksty Allena są głębokie, pełne wiary i mówią o tym, że chrześcijaństwo nie powinno kojarzyć się z nudą, ale jest szansą i odpowiedzią na problemy współczesnego człowieka. Na „stan zagrożenia życia” odpowiedzią jest właśnie wiara. Podczas koncertu rozważany będzie także piąty rozdział Listu do Galacjan.      

 

Muzyka u Dietla    

Koncert pt. „Wielki Tydzień - czas wyboru i wolności”  

Wystąpią: raper Allen i przyjaciele    

Sobota, 28 marca o godz. 17:00

 

Allen - raper pochodzący z Cieszyna, od wielu lat zajmuje się pisaniem tekstów oraz produkcją muzyczną. Do tej pory wydał dwie solowe płyty - „Quo Vadis?" oraz "Stan zagrożenia życia”. Stylistyka muzyczna rozpościera się od klasycznych hip-hopowych bitów poprzez rockowe brzmienia, a skończywszy na mocnym dubstepie. W swoich utworach Allen niesie przekaz w szczególności do tych, którzy "żyją na krawędzi" i stracili sens życia. Jego utwory są dla wielu motywacją, inspiracją, wezwaniem do zmiany, ale przede wszystkim niosą nadzieję wskazując na osobę Jezusa Chrystusa.  

 

W listopadzie ubiegłego roku Maciej „Allen” Pastucha wystąpił w ewangelickim kościele w Bielsku-Białej w ramach koncertu „Muzyka wiary. Od baroku do hip-hopu”. Wcześniej rapował także podczas Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie. 

 

JAK DOJECHAĆ DO KOŚCIOŁA? ZERKNIJ TUTAJ >>