english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Rozstrzygnięcie konkursu

Książka EWANGELICY W BIAŁYMSTOKU

05.04.2014

Dziękujemy osobom, które wzięły udział w konkursie dotyczącym przewodnika historycznego "Ewangelicy w Białymstoku". W związku z ciekawymi odpowiedziami nadesłanymi przez uczestników parafia ewangelicko-augsburska w Białymstoku postanowiła wszystkich ich nagrodzić.


Rozstrzygnięcie konkursu

Prosimy więc osoby, które nie podały w odpowiedziach adresu, na który należy wysłać nagrodę, o przesłanie go pod adres e-mailowy: bialystok@luteranie.pl lub kontakt z parafią ewangelicką w Białymstoku w sprawie odbioru książki.

 
Publikacja "Ewangelicy w Białymstoku" autorstwa księdza Tomasza Wigłasza i Krzysztofa Marii Różańskiego wydana została przez Pracownię na Pastwiskach (www.napastwiskach.pl). Ukazała się dzięki dofinansowaniu Urzędu Miejskiego w Białymstoku.
 
Bezpłatna publikacja dostępna jest w kancelarii Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Białymstoku: ul. Dolistowska 17, 15-197 Białystok, tel.: (+48) 502 049 462, (+48) 85 664 94 31, bialystok@luteranie.pl.
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z mało znaną, ale bardzo ciekawą historią ewangelików w Białymstoku i jego okolicach.