english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Stracić i żyć

Jesienna konferencja dla kobiet

20.09.2016

Centrum Misji i Ewangelizacji zaprasza na Jesiennę konferencję dla kobiet "Stracić i żyć" - 19 listopada w Wiśle Jaworniku (Dom Gościnny parafii ewangelickiej). Wstęp wolny!


Stracić i żyć

Kto bowiem chce zachować duszę swoją straci ją, kto zaś chce stracić duszę swoją dla mnie, ten ją zachowa.
Ewangelia Łukasza 9, 24

W programie od godz. 10.00–13.00:

- wykłady i historie kobiet o życiowych stratach i zmianach
- czas na rozmowy
- wspólny śpiew
- kawa, herbata i ciasto
- bogata oferta księgarni „Warto”

 

Przeżywanie straty, na przykład związanej z utratą bliskiej osoby, zdrowia, pracy, miejsca do życia jest procesem, który wymaga czasu. Jesienna konferencja jest okazją do uczenia się, w jaki sposób tworzyć dla siebie i innych przestrzeń do przeżywania i przezwyciężania bólu, cierpienia, smutku zawiązanego z różnymi stratami i kryzysami życiowymi oraz impulsem do poszukiwania nadziei.  
Poprzez wykłady i świadectwa kobiet przyjrzymy się takim uczuciom, jak: szok – pustka, zaprzeczenie, lęk – panika, strach, niemożność skupienia się, gniew i złość – na człowieka, który nas opuścił, na Boga, na siebie samych, wina, żałość, smutek i depresja – kompletne emocjonalne i fizyczne wyczerpanie, samotność i opuszczenie, ból – osłabienie, strata zaufania do siebie, utrata marzeń, wysiłek do uwolnienia się – wiara – powolny powrót do życia i nadzieja.


Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia noclegu z piątku na sobotę oraz posiłków – bezpośredni kontakt z kancelarią Domu Gościnnego w Jaworniku tel. 33 855 17 15.
W trakcie konferencji przewidziano dobrowolną ofiarę na cele organizacyjne.


Zobacz, pobierz, zaproś inne kobiety!
PLAKAT JEZIENNA KONFERENCJA KOBIET 2016 (JPG) (PDF)

* * * * *

Może zainteresuje Cię także:

"Czy istnieją granice?"

"PIK"