english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Świątecznie i rodzinnie w cieszyńskim teatrze

Tradycyjne Rodzinne Spotkanie Świąteczne w cieszyńskim teatrze

22.11.2016

Rozpoczął się Adwent. Radosnym zakończeniem tego czasu oczekiwania będzie Boże Narodzenie.  Jak co roku, w drugim dniu świąt, całe rodziny zaproszone są na Spotkanie Świąteczne do pełnych ciepła i uroku wnętrz Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.


Świątecznie i rodzinnie w cieszyńskim teatrze

Zaproszenie skierowane jest do tych wszystkich, którzy chcą spędzić świąteczny wieczór w wyjątkowej atmosferze, którzy chcą wsłuchać się w Słowo Boże i wspólnie kolęndować z innymi.

W poniedziałek - 26 grudnia od godz. 16.00 - w programie spektakl familijny "Arka Noego" w wykonaniu Sceny Lalek Bajka Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie, wspólne kolędowanie, słuchanie zwiastowania Słowa Bożego i muzyki zespołu Praise Trio. W trakcie spotkania planowana jest dobrowolna ofiara na cel charytatywny. Będzie również kawa i świąteczne rozmowy we foyer.

Bilet wstępu za 12 złotych (by pokryć koszty organizacyjne) można kupić w księgarni Warto w Cieszynie (ul. Wyższa Brama 29), a w dniu imprezy - w cieszyńskim Teatrze im. A. Mickiewicza, pół godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Organizatorem spotkania jest Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła.

Szczegóły programu: 17. Rodzinne Spotkanie Świąteczne