english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Szlakiem Bożego Narodzenia na świecie

Świąteczne spotkanie parafian z Lubieni

30.12.2012

30 grudnia 2012 roku w Parafii Ewangelickiej w Lubieni odbyło się parafialne spotkanie świąteczne.


Szlakiem Bożego Narodzenia na świecie

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu parafian, spotkanie nie musiało odbywać się w zimnym kościele, ale napalono w piecach kaflowych Domu Gościnnego i tam przygotowano poczęstunek oraz miejsce spotkania. Wszyscy spotkali się więc z prawdziwą przyjemnością, aby wspólnie pokolędować, wysłuchać Ewangelii Godowej oraz obejrzeć program artystyczny, przygotowany przez dzieci.

 

Podobnie jak w Pokoju, tak i tym razem najmłodsi zabrali wszystkich przybyłych w daleką podróż do Chin, Meksyku, Afryki, Arabii Saudyjskiej i na Hawaje, aby poznać tamtejsze zwyczaje i sposoby świętowania Bożego Narodzenia. Były również paczki dla seniorów, ciasto, kawa i herbata oraz długie rozmowy, których brakuje w okresie zimowym, kiedy w Lubieni nie odbywają się poczęstunki po nabożeństwach. Po programie artystycznym parafianie złożyli ofiarę, która wspomoże zimowy wyjazd najmłodszych do Szklarskiej Poręby.

 

Podobne spotkanie odbyło się w Pokoju 26.12.2012.
 
Jeżeli chcieliby Państwo również wspomóc dzieci z niewielkiej parafii, za to z wielkimi sercami i ogromnym zaangażowaniem, nasi najmłodsi z wdzięcznością przyjmą Państwa ofiary na konto parafii nr 52 8890 1066 0000 0404 2004 0002 z dopiskiem ofiara dla dzieci.
 

Więcej zdjęć: Galeria