english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

TED 2017 dobiega końca

Sobota - ostatni wykład biblijny, niedziela - ostatnia ewangelizacja

07.07.2017

Dobiega końca największa otwarta impreza ewangelizacyjna organizowana przez Kościół Luterański w Polsce. Do tej pory Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie codziennie odwiedzało prawie 2 000 osób. Dwa główne punkty programu, czyli wykłady i spotkania ewangelizacyjne były także transmitowane on-line.


TED 2017 dobiega końca

Przed nami jeszcze kilka seminariów, m.in. na temat: zagrożeń w życiu dzieci, sytuacji uchodźców w Europie, szukaniu kierunku dla swojego życia, zarządzaniu czasem przez kobiety, a także zachwytach i rozczarowaniach w związkach małżeńskich czy możliwościach współczesnej implantologii. 
 

Jutro także ostatni wykład prof. Piotra Lorka z Wrocławia, który od poniedziałku zachęca słuchaczy poprzez poznawanie wybranych postaci biblijnych do poznawania siebie, swoich słabych i mocnych stron, jako przestrzeni potrzebnej do tego, żeby rozwijać się i satysfakcjonująco żyć w zgodzie ze sobą, z innymi i z Bogiem.


W niedzielę zapraszamy na Rodzinną niedzielę połączoną z koncertem "Mali o wielkim śpiewają", seminaria, spotkania o 17.00 oraz pyszną kawę i domowe ciasto w plenerowej Café TE.


Przygotowując tegoroczny program Tygodnia jako organizatorzy przede wszystkim chcieliśmy dać naszym odbiorcom i uczestnikom impuls do budowania lub odświeżenia swojej relacji z Bogiem oraz kształtowania nowych i twórczych relacji z innymi.

 

TE zakończy się w niedzielę o godzinie 19.00.