english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Trzecia powieść Lidii Czyż

Premiera podczas 67. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie

04.07.2016

Podczas 67. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie - 6 lipca o godz. 17.00 na scenie głównej - rozpocznie się promocja najnowszej książki Lidii Czyż - "Pozostała tylko nadzieja". O godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie z autorką, które odbędzie się w księgarni "Warto" w miasteczku ewangelizacyjnym w Dzięgielowie.


Trzecia powieść Lidii Czyż

"Pozostała tylko nadzieja" to poruszająca powieść o wierze, która jest pewnością, o nadziei, która nie zawodzi i o miłości zdolnej poświęcić życie. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, ta historia wydarzyła się naprawdę. Bohaterka, obecnie młoda kobieta, opowiada historię swojego życia, w którym doświadczyła przemocy, upokorzenia i uzależnienia. Przy życiu utrzymywała ją myśl, że kiedyś zdoła odnaleźć ukochanego ojca. Gdy w końcu spełniło się jej pragnienie, odkryła, że w głębi duszy szukała czegoś więcej: "Jestem pewna, że gdybym nie cierpiała, może nigdy nie szukałabym tak rozpaczliwie ojca i jego miłości, a właśnie szukając go, znalazłam miłość doskonałą i bezwarunkową".

Lidia Czyż, debiutowała w 2013 roku powieścią "Mocniejsza niż śmierć", która została przetłumaczona na język czeski i niemiecki. W 2015 roku ukazała się jej druga powieść "Narodziny perły". Wśród osób, którym autorka składa podziękowania, przy okazji wydania trzeciej książki, zwraca się ona także do czytelników: "Chcę także podziękować „aniołom w ludzkiej postaci” (...) Wam, drodzy Czytelnicy – w czasie spotkań autorskich, w rozmowach, listach czy na funpage’u „Mocniejsza niż śmierć” swoimi wypowiedziami zachęcacie mnie do pisania. Wasze słowa dodają mi skrzydeł!"

Książkę wydało Wydawnictwo WARTO, działające przy Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie.

Patronat medialny nad książką przyjęli: Forum Kobiet, Luteranie.pl, luterański program radiowy "Po prostu", Śniadanie dla kobiet, Wiara.pl i Wrocławskie Forum Kobiet.


Szczegółowy program 67. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie znajduje się TUTAJ oraz na www.te.cme.org.pl.