english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wisła w nowej internetowej szacie

Nowa strona parafii w Wiśle

06.09.2016

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle ma nową stronę internetową, której celem jest pokazanie bogatego życia parafii. 


Wisła w nowej internetowej szacie

W drugiej połowie sierpnia zaczęła działać nowa strona internetowa wiślańskiej parafii. Strona podzielona jest na kilka sekcji, w tym aktualności, nabożeństwa, parafia i kontakt.   

 
Zakładka parafialna prezentuje nie tylko bogatą historię społeczności ewangelickiej w Wiśle i dzieje kościoła ap. Piotra i Pawła, ale także różne współczesne aspekty działalności parafii, która oprócz tradycyjnych spotkań prowadzi także wydawnictwo i księgarnię z literaturą chrześcijańską.   
 
Zupełnie nowym rozwiązaniem zastosowanym na stronie jest tzw. newsletter. Na dole witryny znajduje się pole, w które można wpisać swój adres e-mailowy. Na podany adres użytkownik otrzyma prośbę o potwierdzenie subskrypcji newslettera. Następnie raz w miesiącu oraz przed ważnymi wydarzeniami będzie otrzymywał wiadomość z Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle zawierającą informacje o naważniejszych wydarzeniach.  
 
Parafia tworząc nową stronę zgłosiła się do firmy ESCO z Bielska-Białej. Większość stałych fotografii wykonał natomiast wiślański fotograf Szymon Brodacki (fotobrodacki.pl).   
 
Nowa strona dostępna jest pod dotychczasowym adresem: wisla.luteranie.pl