english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wyzwanie F7...

Od 22 czerwca do 9 sierpnia

23.06.2015

Wyzwanie F7, czyli zostań Filantropem i pomóż nam zorganizować 7. Noc z Lutrem!


Wyzwanie F7...

"Noc z Lutrem" to otwarte spotkanie ewangelizacyjne organizowane w dzień Pamiątki Reformacji (31 października). Program przygotowywany jest z myślą o młodzieży, ale mile widziane są wszystkie zainteresowane osoby. Kilkugodzinny program składa się ze wspólnego śpiewu, występu gości muzycznych, prezentacji multimedialnych, zwiastowania Słowa Bożego, świadectw życia z Bogiem i Wieczerzy Pańskiej.

Dotychczas "Noc z Lutrem" zorganizowaliśmy już w Wiśle, Bielsku-Białej, Skoczowie i Czeskim Cieszynie. W tym roku odbędzie się w Drogomyślu.

Organizacja "Nocy z Lutrem" to konkretne koszty związane z nagłośnieniem i światłami, transportem (ludzi i sprzętu), ubezpieczeniem wolontariuszy, projektem i drukiem plakatów, promocją w mediach, scenografią, wyżywieniem obsługi i gości. Do tego trzeba doliczyć koszty programu, a mamy wiele pomysłów na koncerty, spektakle i gości muzycznych... Możesz sprawić, że nasze marzenia o ciekawym programie staną się rzeczywistością!

F7 to siedem tygodni (od 22 czerwca do 9 sierpnia), byś mógł/mogła dobrowolnie:
- wpłacić 7 zł na konto,
- zachęcić grupę, której jesteś członkiem (np. grupę młodzieżową, godzin biblijnych, chór, koło pań), by zebrała 7 zł x liczba osób i wpłacić zebraną kwotę na nasze konto,
- zachęcić 7 osób (rodzinę i przyjaciół) do wpłacenia po 7 zł od osoby na konto lub przekazania ich bezpośrednio do CME.

Zostań filantropem! Podejmij Wyzwanie F7!
Nasze konto: ING Bank Śląski oddział Cieszyn 81 1050 1083 1000 0022 8838 0138. W tytule wpisz „F7”.


Dla uczestników Wyzwania F7 przewidzieliśmy nagrody losowe:
- 7% zniżki za opłatę za OZME dla jednej grupy młodzieżowej
- 7% rabatu w księgarni Warto dla jednej grupy
- 7% rabatu na produkt lata (do wyboru nowości: CD Zespołu CME, kalendarz książkowy 2016, książkę Lidii Czyż „Narodziny perły”)
- list, który zostanie przesłany do siedmiu osób z „7 ważnymi zdaniami na życie”.

Dziękujemy! Do zobaczenia na Nocy z Lutrem!