english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Z piłkami w kościele w Szczyrku

Mundialowe konkursy ks. Jana Byrta

24.06.2014

W niedzielę po nabożeństwie w kościele w Szczyrku ks. Jan Byrt rozdał kolejne piłki. Jego "Boża jedenastka" w ten sposób powiększyła się o kolejnych "graczy".


Z piłkami w kościele w Szczyrku

Rozdawanie mundialowych piłek rozpoczęło się po nabożeństwie 15 czerwca i będzie mieć miejsce każdej niedzieli, aż do 13 lipca.

 

Pojawiają się też wciąż nowi ofirodawcy. Swoje trzy piłki przekazał starosta powiatu cieszyńskiego Jerzy Nogowczyk, stwierdzając przy okazji iż lepiej jest, gdy dzieci i młodzież w czasie wakacji mniej czasu spędzą w domu, a więcej na boisku z piłką. 

 

Finał mistrzostw świata w Brazylii odbędzie się 13 lipca, a zabawa z piłkami w Szczyrku zakończy się tydzień później. Wowczas zostaną rozdane cztery ostatnie piłki. Na każdej z nich jest jeden autograf - Adama Małysza, Piotra Żyły lub Zbigniewa Bońka. Czwartą piłką jest prezent - piłka podarowana przez klub Ruch Chorzów. 

 

Piłkę można otrzymać poprzez udział w zabawie z typowaniem mistrza świata w piłce nożnej. Do soboty, 28 czerwca należy wysłać mail na adres salmopol@wp.pl, podając nazwę zwyciężcy brazylijskiego mundialu. Po nabożeństwie 20 lipca spośród prawidłowych odpowiedzi zostanie wybranych 4 zwycięzców konkursu.

 

Ks. Jan Byrt zaprasza na nabożeństwa i do udziału w konkursowej zabawie.