english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zapowiedzi wydarzeń

 • Nabożeństwo ze Strażą Graniczną

  Nabożeństwo ze Strażą Graniczną

  30.05.2017

  Parafia Ewangelicko-Augsburska w Cieszynie i Ewangelickie Duszpasterstwo Wojskowe serdecznie zapraszają na uroczyste nabożeństwo z okazji 26. rocznicy powołania Straży Granicznej, które odbędzie się w Europejskim Mieście Reformacji - w Cieszynie, w najbliższą sobotę, 3 czerwca 2017 r. o godz. 10:00. czytaj całość »

 • Skonfrontować i wyznaczyć nowe cele

  Skonfrontować i wyznaczyć nowe cele

  29.05.2017 Programy wszystkich trzech letnich Tygodni Ewangelizacyjnych są gotowe i publikujemy je na naszych stronach. O propozycjach 68. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie (od 1 do 9 lipca) można przeczytać m.in. TUTAJ. Jeszcze w tym samym miesiącu, lipcu, pod hasłem "Nowe" odbędzie się Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie (TEZ). czytaj całość »
 • Dzień otwarty Wydziału Pedagogiki ChAT

  Dzień otwarty Wydziału Pedagogiki ChAT

  29.05.2017 8 maja 2017 r. Wydział Pedagogiczny ChAT rozpoczął kampanię reklamową zachęcającą do podjęcia studiów w Wydziale.  czytaj całość »
 • Przed Ewangelickimi Dniami Kościoła

  Przed Ewangelickimi Dniami Kościoła

  28.05.2017

  Przed nami Ewangelickie Dni Kościoła. Poniżej prezentujemy kilka technicznych informacji związanych z nabożeństwem na Równicy, paradą Fiatów 500 oraz nabożeństwem w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bielsku-Białej. czytaj całość »

 • Reformacyjnie w Częstochowie

  Reformacyjnie w Częstochowie

  25.05.2017

  Parafia w Częstochowie zaprasza na uroczytości związane z jubileuszem 500 lat Reformacji, które odbędą się 1 czerwca br. czytaj całość »

 • Wiosenna konferencja dla kobiet

  Wiosenna konferencja dla kobiet

  27.04.2017 Organizowana przez Centrum Misji i Ewangelizacji – Wiosenna konferecja dla kobiet – została zatytułowana "Bądź spokojna", a jej idea wiąże się z fragmentem Listu do Filipian (4,7): A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie.
  Konferencja odbędzie się w Dzięgielowie, a nie, jak dątąd w Wiśle.
  czytaj całość »
 • Reformacja w Krakowie

  Reformacja w Krakowie

  25.04.2017

  Towarzystwo Miłośników Historii i Zabytków Krakowa oraz Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zapraszają na sesję naukową pt. "Reformacja w Krakowie XVI-XVII w." czytaj całość »

 • Rodzinne spotkanie

  Rodzinne spotkanie

  24.04.2017

  Czym będą Ewangelickie Dni Kościoła? To będzie szczególny rodzinny czas. Nasze rodzinne ewangelickie spotkanie.To cztery dni spędzone w gronie ewangelików z całej Polski. To wspólne świętowanie jubileuszu 500 lat Reformacji. czytaj całość »