english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zapowiedzi wydarzeń

 • Przed Ewangelickimi Dniami Kościoła

  Przed Ewangelickimi Dniami Kościoła

  28.05.2017

  Przed nami Ewangelickie Dni Kościoła. Poniżej prezentujemy kilka technicznych informacji związanych z nabożeństwem na Równicy, paradą Fiatów 500 oraz nabożeństwem w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bielsku-Białej. czytaj całość »

 • Reformacyjnie w Częstochowie

  Reformacyjnie w Częstochowie

  25.05.2017

  Parafia w Częstochowie zaprasza na uroczytości związane z jubileuszem 500 lat Reformacji, które odbędą się 1 czerwca br. czytaj całość »

 • Wiosenna konferencja dla kobiet

  Wiosenna konferencja dla kobiet

  27.04.2017 Organizowana przez Centrum Misji i Ewangelizacji – Wiosenna konferecja dla kobiet – została zatytułowana "Bądź spokojna", a jej idea wiąże się z fragmentem Listu do Filipian (4,7): A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie.
  Konferencja odbędzie się w Dzięgielowie, a nie, jak dątąd w Wiśle.
  czytaj całość »
 • Reformacja w Krakowie

  Reformacja w Krakowie

  25.04.2017

  Towarzystwo Miłośników Historii i Zabytków Krakowa oraz Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zapraszają na sesję naukową pt. "Reformacja w Krakowie XVI-XVII w." czytaj całość »

 • Rodzinne spotkanie

  Rodzinne spotkanie

  24.04.2017

  Czym będą Ewangelickie Dni Kościoła? To będzie szczególny rodzinny czas. Nasze rodzinne ewangelickie spotkanie.To cztery dni spędzone w gronie ewangelików z całej Polski. To wspólne świętowanie jubileuszu 500 lat Reformacji. czytaj całość »

 • Wystawa o nowodworskich ewangelikach

  Wystawa o nowodworskich ewangelikach

  07.04.2017
  23 kwietnia 2017 r. o godz. 11.30 w budynku kościoła Parafii Ewangelicko-Augsburskiej
  Wniebowstąpienia Pańskiego przy ul. Puławskiej 2a w Warszawie zostanie otwarta wystawa: "M. J. Juress - żydowski fotograf nowodworskich luteran".
  czytaj całość »
 • 500 lat Reformacji w Zielonej Górze i okolicach

  500 lat Reformacji w Zielonej Górze i okolicach

  07.04.2017

  Zapraszamy na obchody 500 lat reformacji w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Zielonej Górze, które odbędą się od kwietnia do października 2017 roku, obejmując różne wydarzenia w różnych miastach, w tym także we współpracy z partnerskimi parafiami ewangelickimi w Niemczech. czytaj całość »

 • Służba zdrowia w Zabrzu

  Służba zdrowia w Zabrzu

  08.04.2017

  Diecezjalna Komisja Wychowania Chrześcijańskiego oraz Parafia Ewangelicko - Augsburska w Zabrzu zapraszają na SPOTKANIE PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA. czytaj całość »