english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zapowiedzi wydarzeń

 • Spotkanie dla nauczycieli

  Spotkanie dla nauczycieli

  21.11.2014 Kolejne spotkanie dla nauczycieli wyznania ewangelickiego odbędzie się w sobotę 6 grudnia w parafii w Katowicach.  czytaj całość »
 • Bóg szuka ciebie

  Bóg szuka ciebie

  19.11.2014 Parafia Ewangelicko-Augsburska w Białej zaprasza w dniach 21-23 listopada na ewangelizację pod hasłem Bóg szuka ciebie. Mówcą będzie Henryk Dedo z Fundacji Głos Ewangelii. czytaj całość »
 • Dzielnica rozmawia o tolerancji

  Dzielnica rozmawia o tolerancji

  21.11.2014 Fundacja „Dzielnica Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań” zaprasza na kolejny panel dyskusyjny pod hasłem „Droga ku tolerancji”. czytaj całość »
 • Kolejna edycja konkursu Sola Scriptura

  Kolejna edycja konkursu Sola Scriptura

  21.11.2014 Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów szkół podstawowych z klas od 4 do 6, uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w etapie szkolnym/parafialnym Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego Sola Scriptura 2014/15. czytaj całość »
 • Szczęście w bliskości

  Szczęście w bliskości

  15.11.2014 Jesienna Konferencja dla kobiet w Wiśle-Jaworniku już w najbliższą sobotę, 15 listopada. Jej hasło: Szczęście w bliskości nawiązuje do hasła biblijnego tego roku: Lecz moim szczęściem być blisko Boga. czytaj całość »
 • Jako mężczyznę i kobietę stworzył ich

  Jako mężczyznę i kobietę stworzył ich

  19.11.2014

  Kancelaria Biskupa Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego zaprasza na konferencję naukową zatytułowaną „Jako mężczyznę i kobietę stworzył ich” poświęconą rodzinie, przemocy wobec kobiet oraz problematyki gender z perspektywy luterańskiej. czytaj całość »

 • Od baroku do... hip-hopu

  Od baroku do... hip-hopu

  28.10.2014 Muzyka wiary. Od baroku do hip-hopu – tak zatytułowano koncert, który 8 listopada w kościele ewangelickim w Bielsku-Białej zgromadzi wspaniałych muzyków i wykonawców. czytaj całość »
 • Szczęście w bliskości

  Szczęście w bliskości

  15.11.2014 Centrum Misji i Ewangeliacji zaprasza panie na Jesienną konferencję dla kobiet - 15 listopada w Wiśle-Jaworniku.  czytaj całość »