english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zapowiedzi wydarzeń

 • Koncert reformacyjny w Gliwicach

  Koncert reformacyjny w Gliwicach

  14.10.2014 31 października o godz.18.00, czyli w Pamiątkę Reformacji, parafia ewangelicka z Gliwic zaprasza na koncert zespołu Maes Trio. czytaj całość »
 • Ewangelicy grają w piłkę

  14.10.2014 Parafie ewangelickie w Zabrzu i Gliwicach zapraszają wszystkich na 16. Ewangelicki Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar im. ks. Andrzeja Hauptmana. czytaj całość »
 • Cieszyński chór ma 90 lat

  Cieszyński chór ma 90 lat

  14.10.2014 „Długoletnie cieszyńskie tradycje śpiewacze” - 90-lecie Chóru kościelnego Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Cieszynie. czytaj całość »
 • Synod Kościoła w Bielsku

  Synod Kościoła w Bielsku

  17.10.2014

  W dniach od 17 do 19 października br. w budynku Augustana na historycznym bielskim Syjonie w Bielsku-Białej, odbędzie się posiedzenie Synodu Kościoła - najwyższej władzy Kościoła Ewangelickiego w Polsce. czytaj całość »

 • Zaproszenie na promocję książki

  Zaproszenie na promocję książki

  22.10.2014

  Komitet Krajowy Światowej Federacji Luterańskiej oraz Katedra Teologii Systematycznej Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej zapraszają na promocję książki przygotowanej we współpracy z Wydawnictwem Augustana, zatytułowanej "Kościół i urząd kościelny w dokumentach i opracowaniach Światowej Federacji Luterańskiej". Tłumaczenie dokumentów zawartych w książce było możliwe dzięki dotacji Konsystorza Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP. czytaj całość »

 • Zaproszenie do Lublina i Kuzawki

  Zaproszenie do Lublina i Kuzawki

  10.10.2014

  Parafia Ewangelicko-Augsburska św. Trójcy w Lublinie oraz Katedra Historii XIX wieku z Instytutu Historii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego zaproszają na sesję naukową: Cztery i pół wieku gmin ewangelickich na Lubelszczyźnie, która odbędzie 10 października 2014 r. (piątek) w kościele ewangelickim przy ul. Ewangelickiej 1 w Lublinie. czytaj całość »

 • Mieszkamy jak pomidory w szklarni

  Mieszkamy jak pomidory w szklarni

  13.10.2014 Dla kogo Afryka jest niewidzialna? Zobacz zdjęcia, posłuchaj relacji uczestnika wyprawy z Centrum Misji i Ewangelizacji do Burkina Faso. Zapraszamy: 13 października do Grawitacja Caffe w Bielsku-Białej o godz. 20.00. czytaj całość »
 • 12 kilometrów od Auschwitz

  12 kilometrów od Auschwitz

  03.10.2014 W drugi weekend paździenrika odbędą się spotkania z Bodo Uibelem, autorem ”I zapytaj swoich przodków”  – trylogii wydanej w Niemczech, która powstała na kanwie losów rodziny autora.  czytaj całość »