english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zapowiedzi wydarzeń

 • Od baroku do... hip-hopu

  Od baroku do... hip-hopu

  28.10.2014 Muzyka wiary. Od baroku do hip-hopu – tak zatytułowano koncert, który 8 listopada w kościele ewangelickim w Bielsku-Białej zgromadzi wspaniałych muzyków i wykonawców. czytaj całość »
 • Szczęście w bliskości

  Szczęście w bliskości

  15.11.2014 Centrum Misji i Ewangeliacji zaprasza panie na Jesienną konferencję dla kobiet - 15 listopada w Wiśle-Jaworniku.  czytaj całość »
 • O miłości mocniejszej niż śmierć

  O miłości mocniejszej niż śmierć

  24.10.2014 Parafia ewangelicko-augsburska w Świętochłowicach i Wydawnictwo Warto zapraszają na spotkanie z Lidią Czyż – autorką książki Mocniejsza niż śmierćczytaj całość »
 • Koncert reformacyjny w Gliwicach

  Koncert reformacyjny w Gliwicach

  14.10.2014 31 października o godz.18.00, czyli w Pamiątkę Reformacji, parafia ewangelicka z Gliwic zaprasza na koncert zespołu Maes Trio. czytaj całość »
 • Ewangelicy grają w piłkę

  14.10.2014 Parafie ewangelickie w Zabrzu i Gliwicach zapraszają wszystkich na 16. Ewangelicki Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar im. ks. Andrzeja Hauptmana. czytaj całość »
 • Cieszyński chór ma 90 lat

  Cieszyński chór ma 90 lat

  14.10.2014 „Długoletnie cieszyńskie tradycje śpiewacze” - 90-lecie Chóru kościelnego Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Cieszynie. czytaj całość »
 • Synod Kościoła w Bielsku

  Synod Kościoła w Bielsku

  17.10.2014

  W dniach od 17 do 19 października br. w budynku Augustana na historycznym bielskim Syjonie w Bielsku-Białej, odbędzie się posiedzenie Synodu Kościoła - najwyższej władzy Kościoła Ewangelickiego w Polsce. czytaj całość »

 • Zaproszenie na promocję książki

  Zaproszenie na promocję książki

  22.10.2014

  Komitet Krajowy Światowej Federacji Luterańskiej oraz Katedra Teologii Systematycznej Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej zapraszają na promocję książki przygotowanej we współpracy z Wydawnictwem Augustana, zatytułowanej "Kościół i urząd kościelny w dokumentach i opracowaniach Światowej Federacji Luterańskiej". Tłumaczenie dokumentów zawartych w książce było możliwe dzięki dotacji Konsystorza Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP. czytaj całość »