english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zapowiedzi wydarzeń

 • Bobrek Fashion Street

  Bobrek Fashion Street

  28.11.2013 Pokaz mody – 28 listopada w Centrum Handlowym Agora w Bytomiu - będzie finałem projektu Bobrek Fashion Street realizowanego przez streetworkerki Centrum Misji i Ewangelizacji. Pięć młodych dziewczyn pragnie zaprezentować efekty swojej trzymiesięcznej pracy nad ubraniami, które z pozoru nie miały w sobie nic wyjątkowego... czytaj całość »
 • Przeżywanie Boga współcześnie

  Przeżywanie Boga współcześnie

  25.11.2013 Wśród powszechnej laicyzacji bardzo wyraziste stają się postawy autentycznego przeżywania wiary – stwierdza dr hab. Adam Regiewicz, kierownik Pracowni Komparatystyki Kulturowej (Częstochowa). I wspólnie ze współpracownikami zaprasza 25 listopada do udziału w debacie publicznej Doświadczenie religijne w rzeczywistości zsekularyzowanej. czytaj całość »
 • Zaolzie na ratunek organom

  Zaolzie na ratunek organom

  24.11.2013 W niedzielę, 24 listopada 2013 r. o godz. 17:00 w kościele Jezusowym w Cieszynie odbędzie się kolejny koncert w ramach akcji „Ratujmy Organy Kościoła Jezusowego”. Tym razem w akcję wspierają wspaniali muzycy z Zaolzia, łącznie ponad stu wykonawców. czytaj całość »
 • Trzeci Dzień Duszpasterstwa

  Trzeci Dzień Duszpasterstwa

  20.11.2013 Do 16 listopada przyjmowane są zgłoszenia osób, które chcą wziąć udział w konferencji o duszpasterstwie organizowanej w ramach III Dnia Duszpasterstwa w Polsce - 20 listopada. Zgłoszenia należy przesłać je na adres: prezes@tpipp.pl. czytaj całość »
 • Konferencja naukowa o Biblii brzeskiej

  Konferencja naukowa o Biblii brzeskiej

  20.11.2013 Wydział Teologiczny Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej i Wydział „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na Konferencję naukową "Biblia brzeska w 450-lecie wydania przekładu. Historia, język, kultura, teologia". Konferencja odbędzie się 20-21 listopada 2013 r. czytaj całość »
 • Ordynacja w Sopocie

  Ordynacja w Sopocie

  17.11.2013 W niedzielę, 17 listopada br. w kościele Zbawiciela w Sopocie odbędzie się uroczystość ordynacji dwóch magistrów teologii na księży naszego Kościoła. czytaj całość »
 • Sekrety rodzinne bywają niebezpieczne

  Sekrety rodzinne bywają niebezpieczne

  16.11.2013 Centrum Misji i Ewangelizacji organizuje 16 listopada w Wiśle-Jaworniku konferencję zatytułowaną Sekrety rodzinne, skierowaną do pań. czytaj całość »
 • Integracyjny wyjazd dla osób pojedynczych

  Integracyjny wyjazd dla osób pojedynczych

  09.11.2013 Jeśli jesteś pojedynczy, masz od 22 do 47 lat i chcesz spędzić czas w górach w dniach 9-11 listopada 2013 r. to zapraszamy do Pisku na wspólne integracyjne spotkanie powyjazdowe  i przedwyjazdowe. czytaj całość »