english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zapowiedzi wydarzeń

 • Fundraising- sztuka proszenia o pieniądze.

  Fundraising- sztuka proszenia o pieniądze.

  18.05.2013 Jeśli Twoja parafia, organizacja, stowarzyszenie potrzebuje pieniędzy na prowadzenie działalności, a pozyskiwane do tej pory środki nie są wystarczające lub ograniczają zakres Waszych działań, to ta oferta jest dla Ciebie. czytaj całość »
 • Wieczór chwały w Dzięgielowie

  Wieczór chwały w Dzięgielowie

  18.05.2013 Parafia Ewangelicko-Augsburska zaprasza na kolejny "Wieczór chwały". Początek w sobotę o godz. 18:00. czytaj całość »
 • Nieszpory w Wiśle

  18.05.2013  

  Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle serdecznie zaprasza na koncert ewangelickiego chóru z Ellwangen - Kantorei Ellwangen, który odbędzie się w niedzielę 19 maja (Święto Zesłania Ducha Świętego) o godz. 18:00 w kościele ap. Piotra i Pawła w Wiśle. czytaj całość »

 • Ordynacja w Szczecinie - zaproszenie

  Ordynacja w Szczecinie - zaproszenie

  11.05.2013 „Nie troszczcie się, jak i co macie mówić, albowiem będzie wam dane w tej godzinie co macie mówić. Bo nie wy jesteście tymi, którzy mówią, lecz Duch Ojca waszego, który mówi w was” Mt 10,20-21 czytaj całość »
 • Wniebowstąpienie z Piątym Ewangelistą

  Wniebowstąpienie z Piątym Ewangelistą

  09.05.2013 W Święto Wniebowstąpienia Pańskiego (9 maja) zapraszamy na nabożeństwo z udziałem berlińskiego Chóru Towarzystwa Bachowskiego oraz Camerata Academia Varsovia. W liturgię wpleciona będzie muzyka J. S. Bacha – Oratorium na Wniebowstąpienie oraz Gloria z monumentalnej Mszy h-moll. Początek o godz. 19:00 w kościele Świętej Trójcy w Warszawie. czytaj całość »
 • Święto Wniebowstąpienia

  09.05.2013 W czwartek, 9 maja br. Święto Wniebowstąpienia. czytaj całość »
 • Edukacja na ulicy

  Edukacja na ulicy

  08.05.2013 Grupa Pedagogów Ulicy UNO z Bytomia ogłasza nabór na szkolenie „Edukacja na ulicy”, które jest adresowane do obecnych i przyszłych wolontariuszy projektu Szkoła Mobilna.
  Projekt ten jest realizowany na podwórkach bytomskiej dzielnicy Bobrek. czytaj całość »
 • Zaproszenie do Poznania

  Zaproszenie do Poznania

  27.04.2013 W sobotę, 27 kwietnia 2013 r. odbędzie się uroczyste nabożeństwo połączone z wprowadzeniem ks. Marcina Kotasa w urząd proboszcza Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Poznaniu. czytaj całość »