english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zapowiedzi wydarzeń

 • Nabożeństwo dla motocyklistów

  Nabożeństwo dla motocyklistów

  28.04.2013 Parafia ewangelicka w Białej organizuje dnia 28 kwietnia 2013 r. o godz.11.00 w Salmopolu uroczyste, ekumeniczne nabożeństwo dla motocyklistów Diecezji Cieszyńskiej oraz innych diecezji, które będzie
  oficjalnym początkiem sezonu i prośbą do Pana o ochronę i błogosławieństwo. czytaj całość »
 • Rodzinne Spotkanie na Stoku Narciarskim

  Rodzinne Spotkanie na Stoku Narciarskim

  03.03.2013 Parafie Ewangelicko – Augsburskie w Dzięgielowie i Wiśle Malince serdecznie zapraszają na Rodzinne Spotkanie na Stoku Narciarskim „Złoty Groń” w Istebnej w niedzielę, 3 marca 2013 roku. czytaj całość »
 • Pomysł na dobry wieczór

  Pomysł na dobry wieczór

  04.03.2013 Jak zorganizować osiem atrakcyjnych wieczorów, podczas których będzie możliwość porozmawiania o tym, kim dla Ciebie jest Jezus Chrystus? Jak zachęcić ludzi, by wzięli w nich udział? czytaj całość »
 • Czy musieliśmy stracić Mazurów

  15.02.2013 Polskie Towarzystwo Ewangelickie, Oddział w Katowicach i Parafia Ewangelicko-Augsburska w Katowicach zapraszają na kolejne spotkanie, którego gościem będzie dr hab. Jarosław Kłaczkow (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, historyk Kościoła ewangelickiego w Polsce): „Czy musieliśmy stracić Mazurów?” czytaj całość »
 • Zaproszenie na ordynację

  Zaproszenie na ordynację

  27.01.2013 W sobotę 9 lutego, wszyscy wierni Kościoła oraz społeczność lokalna są zaproszeni na uroczyste nabożeństwo ordynacyjne, które rozpocznie się o godzinie 11.00 w ewangelickim kościele Św. Trójcy w Lędzinach Hołdunowie. Na nowych duchownych Kościoła zostanie powołanych czterech kandydatów.  czytaj całość »
 • Zaufanie, Odpowiedzialność, Przyszłość

  13.02.2013 W dniach od 13 do 17 lutego 2013 roku odbędzie się Druga Europejska Konferencja w Krzyżowej. Temat Konferencji brzmi: ,,Zaufanie, Odpowiedzialność, Przyszłość. Społeczne i polityczne perspektywy duszpasterstwa." Zaproszenie skierowane jest do duchownych, studentów, współpracowników Kościoła oraz wszystkich zainteresowanych.      czytaj całość »
 • Olimpiada Zimowa w Jaworniku

  Olimpiada Zimowa w Jaworniku

  19.01.2013 Serdecznie zapraszamy na XII Zimową Olimpiadę Dzieci i Młodzieży Ewangelickiej, która odbędzie się w dniach 15-17 lutego 2013 w Wiśle Jaworniku.  czytaj całość »
 • Kolejny koncert w Cieszynie

  Kolejny koncert w Cieszynie

  19.01.2013 Parafia Ewangelicko-Augsburska w Cieszynie serdecznie zaprasza na finałowy, X koncert w ramach pierwszej edycji akcji "Ratujmy Organy Kościoła Jezusowego", zatytułowany "CZAS RADOŚCI".   czytaj całość »