english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zapowiedzi wydarzeń

 • Ewangelicy w Niepodległej

  Ewangelicy w Niepodległej

  18.03.2019

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie promocyjne książki „Ewangelicy w Niepodległej”, która ukazała się pod redakcją Ewy Jóźwiak i Michała Karskiego w serii „Biblioteka JEDNOTY”. Podczas spotkania odbędzie się dyskusja, w której wezmą udział autorzy artykułów opublikowanych w książce: Joanna Kluczyńska, Ewa Jóźwiak, Karol Karski, Jerzy Sojka, Grzegorz Michalak i Michał Karski. czytaj całość »

 • Spotkanie dotyczące obiektów noclegowych

  Spotkanie dotyczące obiektów noclegowych

  15.03.2019

  W piątek, 15 marca 2019 r. odbędzie się we Wrocławiu, w Kamienicy pod aniołami spotkanie dotyczące stworzenia organizacji zrzeszającej obiekty noclegowe działające przy parafiach ewangelickich w Polsce. czytaj całość »

 • Wakacje w Sorkwitach?

  Wakacje w Sorkwitach?

  08.03.2019 Serdecznie zapraszamy na rodzinne wczasy na Mazurach. Oprócz wypoczynku i zwiedzania chcemy wspólnie z bp. Jerzym Samcem mieć czas na dyskusję oraz pogłębianie duchowego rozwoju. czytaj całość »
 • 5. Dzień Otwarty Szkoły Biblijnej

  5. Dzień Otwarty Szkoły Biblijnej

  09.03.2019 Przyjdź, posłuchaj, zobacz, porozmawiaj i... przekonaj się, że nasza Szkoła to miejsce dla Ciebie! czytaj całość »
 • Niedokończony dialog

  Niedokończony dialog

  24.02.2019 Analiza historyczna dialogu luteran i prawosławnych. czytaj całość »
 • Światowy Dzień Modlitwy 2019

  Światowy Dzień Modlitwy 2019

  01.03.2019

  Jak co roku w pierwszy piątek marca będzie obchodzony Światowy Dzień Modlitwy. W tym roku liturgię do niego przygotowały chrześcijanki ze Słowenii, które na hasło przewodnie wybrały słowa: „Pójdźcie – oto wszystko jest gotowe”. czytaj całość »

 • Zimowa Olimpiada Dzieci i Młodzieży

  Zimowa Olimpiada Dzieci i Młodzieży

  01.02.2019 Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XV Zimowej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży Ewangelickiej w Wiśle Jaworniku. czytaj całość »
 • Konferencja Delegatek Kół Pań

  Konferencja Delegatek Kół Pań

  11.05.2019
  W sobotę, 11 maja 2019 r., w godz. 10-13, w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Skoczowie, odbędzie się, organizowana corocznie przez Diecezjalną Komisję Kobiet Diecezji Cieszyńskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce, Konferencja Delegatek Kół Pań.
  czytaj całość »