english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zaproszenie na promocję książki

Kościół i urząd kościelny w dokumentach i opracowaniach Światowej Federacji Luterańskiej

22.10.2014

Komitet Krajowy Światowej Federacji Luterańskiej oraz Katedra Teologii Systematycznej Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej zapraszają na promocję książki przygotowanej we współpracy z Wydawnictwem Augustana, zatytułowanej "Kościół i urząd kościelny w dokumentach i opracowaniach Światowej Federacji Luterańskiej". Tłumaczenie dokumentów zawartych w książce było możliwe dzięki dotacji Konsystorza Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP.


Zaproszenie na promocję książki

Promocja odbędzie się w Warszawie, 22 października 2014 r. w Sali Synodalnej im. bpa Andrzeja Wantuły w Centrum Luterańskim (ul. Miodowa 21). Rozpoczęcie: godz. 12.00, planowane zakończenie: godz. 15.00.


W trakcie promocji głos na temat „Dokumenty i opracowania Światowej Federacji Luterańskiej w perspektywie mojej służby w Kościele i wyzwań dla Kościoła w Polsce” zabiorą osoby z różnych środowisk kościelnych i różnych generacji: Piotr Sztwiertnia, Katarzyna Wesner-Macura, ks. dr Dariusz Chwastek, Monika Cieślar, diakon Halina Radacz, ks. dr Włodzimierz Nast.