english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zostań wolontariuszem

Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie

16.01.2013

Centrum Misji i Ewangelizacji uruchomiło nabór na wolontariat akcyjny. Zgłoszenia, na podstawie formularza internetowego, będą przyjmowane do 31 maja 2013 r.


Zostań wolontariuszem

- Zorganizowanie każdego z dotychczasowych Tygodni Ewangelizacyjnych nie byłby możliwe, gdyby nie pomoc i zaangażowanie wolontariuszy. Każdego roku w jego organizację zaangażowanych jest wolontarystycznie ponad 300 osób. To wskazuje na ważność tej pomocy i jej sens - mówi Magdalena Wesner, koordynator wolontariatu w CME. - Dbamy o to, aby wolontariat miał charakter międzypokoleniowy, potrzebujemy osób w różnym wieku.

Początek roku kalendarzowego to czas, kiedy Centrum Misji i Ewangelizacji uruchamia nabór na wolontariat Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie. Jak co roku potrzeby są duże, a oferta przygotowana przez Centrum skierowana jest do osób o rożnych umiejętnościach, doświadczeniu i w różnym wieku - potrzebni są m. in. wolontariusze do działu administracyjnego, technicznego, pracy z dziećmi. Warto sprawdzić, w co można się zaangażować.

- Liczymy na kreatywność, otwartość oraz świeżość, jaką wolontariusze wnoszą do naszej załogi, instytucji i imprezy - podkreśla pani koordynator.

Wolontariat akcyjny to dobry sposób na spędzenie swojego urlopu czy wakacji.

Zgłoszenie wolontariackie można wypełnić internetowo – jest dostępne na www.cme.org.pl.

Zostań wolontariuszem Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie - dołącz do nas!