english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

#zostanwdomu i... czytaj!

Ewangelickie księgarnie zapraszają

23.03.2020

Zapraszamy do odwiedzania księgarń internetowych.


#zostanwdomu i... czytaj!

Księgarnie ewangelickie stacjonarne są zamknięte, ale nadal działają księgarnie internetowe. Drzwi są chwilowo zamknięte, ale serca dla czytelników zawsze szeroko otwarte!
 

Księgarnia Augustana
 

Wydawnictwo Augustana w ramach swojej działalności prowadzi także stacjonarną i internetową Księgarnię Augustana, która oferuje przede wszystkim książki własne, ale także szeroko pojętą literaturę religijną. W ofercie można znaleźć Biblie, Śpiewnik ewangelicki i postylle ze zbiorami kazań czyli książki, które pomagają nam w przeprowadzeniu nabożeństw domowych. 

Ponadto księgarnia poleca książki historyczne, literaturę dla dzieci, powieści. Można także kupić e-booki ks. Leszka Czyża wydane przez Wydawnictwo Augustana dostępne na woblink.

W związku z obecną sytuacją Wydawnictwo Augustana udostępniło nową stronę www.zwiastun.pl, aby – mimo problemów w dystrybucji wydania papierowego – czytelnicy mogli zapoznać się z najnowszymi numerami czasopisma. Strona jest dalej w budowie i z tego powodu mogą występować utrudnienia. Przez najbliższy miesiąc lub dwa strona będzie całkowicie otwarta dla wszystkich czytelników. Później ogólnodostępne będą teksty informujące o wydarzeniach, a większość artykułów będzie dostępna dla prenumeratorów.

Zamówienia złożone w księgarni internetowej są obecnie wysyłane minimum raz w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu mailowego z księgarnią: ksiegarnia@augustana.pl


e-mail: ksiegarnia@augustana.pl


Księgarnia Warto


Księgarnia "Warto" w Cieszynie pracuje mimo zamkniętych drzwi (z powodu zagrożenia epidemicznego). W dobie internetu to nic trudnego. Przyjmujemy zamówienia online, odbieramy telefony, doradzamy, proponujemy.

Księgarnia zapewnia dostęp do literatury, muzyki oraz filmów chrześcijańskich ze szczególnym uwzględnieniem tematyki biblijnej i protestanckiej. Posiada w swojej ofercie około 3 000 tytułów. Jest także głównym dystrybutorem publikacji Wydawnictwa Warto.

Współpracując z ponad 40 kontrahentami w Polsce, udostępnia na wirtualnych półkach różnorodne pozycje dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Na czas akcji #zostanwdomu księgarnia poleca w specjalnych cenach: familijne słuchowiska i płyty z wykładami.

Zapraszamy do kontaktu mailowego z księgarnią:

e-mail: ksiegarnia@cme.org.pl


Księgarnia  "Głos życia"
Prowadzi głównie sprzedać publikacji Wydawnictwa "Głos życia" działającego przy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Katowicach.