Premiera lata 2022 Wydawnictwa Warto!

Zapraszamy do lektury.

Klaus Göttler
Zachęta dla niosących nadzieję
52 motywujące impulsy dla liderów

Osoby, które w swoich Kościołach są odpowiedzialne za pracę z młodzieżą, dziećmi czy za całą wspólnotę – są liderami, pracownikami, wolontariuszami, duchownymi – najczęściej prowadzą i zachęcają innych, ale też sami od czasu do czasu potrzebują zachęty. To jest powód, dlaczego powstała i została wydana ta książka.

Jej autorem jest niemiecki teolog protestancki, wykładowca i ewangelista oraz muzyk i autor książek, m.in.: Moje serce przed Bogiem: uwielbienie jako styl życia, Entuzjazm dla Jezusa: Podręcznik ewangelizacji młodzieży, Boże Narodzenie to prezent. Książkę z języka niemieckiego przełożyła Marta Brudny.

Zawiera ona 52 motywujące impulsy, które są oparte na konkretnych fragmentach biblijnych i mogą być pomocne, by ufać, trzymać się nadziei i zachować wiarę.

Jest świetnym źródłem do wykorzystania w czasie różnych spotkań, może również być pomocnym narzędziem w rozwoju duchowym lub inspirującym prezentem.

Książka została wydrukowana w sposób zrównoważony, czyli z myślą o mniejszej szkodliwości dla środowiska na certyfikowanym papierze drzewnym, niepowlekanym, iBook White 1.6v.

Wydawnictwo: Warto
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 160
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 16 x 22 cm

Książkę można zakupić w księgarni Warto.