english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Specjalne zestawy książek i płyt

Przeczytać, wysłuchać... Zawsze warto!

17.12.2015

W specjalnych zestawach i promocyjnych cenach – księgarnia „Warto” poleca najwartościowsze upominki na święta – książki i płyty. 


Specjalne zestawy książek i płyt

A wśród nich zestaw pięciu książek ks. prof. Manfreda Uglorza – biblisty i specjalisty od nauk teologicznych, który zajmuje teologią systematyczną, etyką i antropologią filozoficzną. Jedna z nich – „Dzień się przybliżył” to zbiór kazań na wszystkie niedziele i dni świąteczne w nowym roku kościelnym, który rozpoczął się w listopadzie. 
 
 
Wiele świątecznych pakietów zawiera także słuchowiska i audiobooki dla dzieci Wydawnictwa WARTO. Wśród nich piękne i proste opowiadania Paula Whita „Pod drzewem buyu” (czytane przez Jerzego Latosa z Teatru Dobrego Serca), które ilustrują podstawowe prawdy biblijne, a swoją formą nawiązują do przypowieści Jezusa. Można je wysłuchać nie tylko w domu, ale także, na przykład na szkółce niedzielnej. 
 
 
Do słuchania jest także „Live in Filadelfia”, czyli płyta Zespołu CME wydana w tym roku z okazji jubileuszu 15-lecia jego istnienia. Krążek zawiera 13 utworów: autorskich, jak Bóg jest naszą siłą, Znasz mnie, Panie; znanych piosenek i pieśni chrześcijańskich i tradycyjnych piosenek, na Święty żar (muz. D. Kawulok), Choćbym wszystko miał (muz. Estera Pańczak) czy Kadosh.
 
 
Poszukującym odpowiedzi na pytania związane z dylematem, czy dobra ziemskie mogą być niebezpieczeństwem dla życia duchowego księgarnia „Warto” poleca książkę Ireny Lichtner „Afirmacja życia. Kwestia doczesności w teologii Marcina Lutra”. Z książki tej wyłania się obraz duchowości protestanckiej, która wprawdzie cechuje się oszczędnym i raczej minimalistycznym podejściem do świata, jednakże zachowuje ona szacunek i respekt wobec tego, co doczesne.
 
Księgarnia "Warto" znajduje się w Cieszynie przy ul. Wyższa Brama 29 i w Internecie na www.warto.com.pl.
 
Zapraszamy!
Poszukującym odpowiedzi na pytania związane z dylematem czy dobra ziemskie mogą być niebezpieczeństwem dla życia duchowego księgarnia „Warto” poleca książkę Ireny Lichtner „Afirmacja życia. Kwestia doczesności w teologii Marcina Lutra”. Z książki tej wyłania się obraz duchowości protestanckiej, która wprawdzie cechuje się oszczędnym i raczej minimalistycznym podejściem do świata, jednakże zachowuje ona szacunek i respekt wobec tego, co doczesne.W specjalnych zestawach i promocyjnych cenach – księgarnia „Warto” poleca najwartościowsze upominki na święta – książki i płyty. 
 
A wśród nich zestaw pięciu książek ks. prof. Manfreda Uglorza – biblisty i specjalisty od nauk teologicznych, który zajmuje systematyczną, etyką i antropologią filozoficzną. Jedna z nich – „Dzień się przybliżył” to zbiór kazań na wszystkie niedziele i dni świąteczne w nowym roku kościelnym, który rozpoczął się w listopadzie. 
 
Wiele świątecznych pakietów zawiera także słuchowiska i audiobooki dla dzieci Wydawnictwa WARTO. Wśród nich piękne i proste opowiadania Paula Whita „Pod drzewem buyu” (czytane przez Jerzego Latosa z Teatru Dobrego Serca), które ilustruje podstawowe prawdy biblijne, a swoją formą nawiązują do przypowieści Jezusowych. Można je wysłuchać nie tylko w domu, ale także, na przykład na szkółce niedzielnej. 
 
Do słuchania jest także „Live in Filadelfia”, czyli płyta Zespołu CME wydana w tym roku z okazji jubileuszu 15-lecia jego istnienia. Płyta zawiera 13 utworów: autorskich, jak Bóg jest naszą siłą, Znasz mnie, Panie; znanych piosenek i pieśni chrześcijańskich i tradycyjnych piosenek, na Święty żar (muz. D. Kawulok), Choćbym wszystko miał (muz. Estera Pańczak) czy Kadosh.
 
Poszukującym odpowiedzi na pytania związane z dylematem czy dobra ziemskie mogą być niebezpieczeństwem dla życia duchowego księgarnia „Warto” poleca książkę Ireny Lichtner „Afirmacja życia. Kwestia doczesności w teologii Marcina Lutra”. Z książki tej wyłania się obraz duchowości protestanckiej, która wprawdzie cechuje się oszczędnym i raczej minimalistycznym podejściem do świata, jednakże zachowuje ona szacunek i respekt wobec tego, co doczesne.