english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Spotkanie dotyczące obiektów noclegowych

Zaproszenie dla przedstawicieli parafii prowadzących obiekty noclegowe

15.03.2019

W piątek, 15 marca 2019 r. odbędzie się we Wrocławiu, w Kamienicy pod aniołami spotkanie dotyczące stworzenia organizacji zrzeszającej obiekty noclegowe działające przy parafiach ewangelickich w Polsce.


Spotkanie dotyczące obiektów noclegowych

Parafia Ewangelicko-Augsburska Opatrzności Bożej oraz Kamienica pod aniołami zapraszają na spotkanie dotyczące stworzenia organizacji zrzeszającej obiekty noclegowe działające przy parafiach ewangelickich w Polsce.

Dzień dobry,

chcielibyśmy przykładem innych hoteli i pensjonatów chrześcijańskich w Europie utworzyć organizację, która zrzesza hotele i mniejsze pensjonaty prowadzone przez Kościół. Zależy nam na tym, aby zrzeszyć w jednej organizacji obiekty noclegowe związane z Kościołem Ewangelicko-Augsburskim. Celem takiego działania byłoby wspieranie siebie nawzajem, szkolenie się, regularne spotykanie się na konferencjach i wymiana doświadczeń.

Patrząc w stronę naszych sąsiadów: Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Włoch, gdzie takie organizacje działają i bardzo mocno siebie promują, z pewnością byłoby to bardzo dobrym działaniem reklamowym obiektów. Docelowo daje to również możliwości lepszych negocjacji cen u dostawców oraz większej siły przebicia przy akcjach marketingowych poszczególnych obiektów, które byłyby zrzeszone w takiej organizacji.

Chcielibyśmy we Wrocławiu utworzyć centrum tej organizacji i zająć się logistycznie założeniem portalu z prezentacją poszczególnych obiektów i możliwością dokonania w nich rezerwacji. Taki portal moglibyśmy wspólnie promować na zagranicznych stronach i zachęcać do korzystania właśnie z usług obiektów noclegowych związanych z naszym Kościołem. Byłby on również znacznym ułatwieniem dla naszych Parafian i osób z Kościołem sympatyzujących. Wówczas w jednym miejscu mogliby znaleźć wszystkie potrzebne informacje na temat noclegów przyparafialnych, zarówno takich które posiadają 2 albo 3 pokoje, jak i tych większych, mogących zaproponować znacznie szerszy pakiet usług.
Przy planowaniu zimowych ferii albo wakacyjnych wyjazdów w Polsce, możemy w pierwszej kolejności sprawdzać ofertę ośrodków związanych z Kościołem i w ten sposób siebie nawzajem wspierać.

Chcielibyśmy zaproponować, żeby pierwsze spotkanie organizacyjne i inaugurujące tę inicjatywę odbyło się we Wrocławiu w dniu 15.03.2019 (piątek). Proponujemy, żeby rozmowy i prezentacje obiektów rozpocząć od godziny 10:00 i żeby konferencja potrwała do godziny 18:00.

W tym czasie ze swojej strony możemy zaproponować przerwę kawową na sali konferencyjnej oraz obiad. Kamienica pod Aniołami byłaby sponsorem tego spotkania.
Szkic programu spotkania link.

Zapraszamy do kontaktu z nami i potwierdzenia swojego udziału w spotkaniu.
Spotkanie w gronie nawet kilku zaangażowanych osób będzie na pewno bardzo cenne i z każdej liczby uczestników będziemy zadowoleni.

W celu potwierdzenia swojego udziału bardzo prosimy o przesłanie maila zwrotnego na adres anna.gorka@kamienicapodaniolami.pl do 14.03.2019.
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.
 
Ks. Marcin Orawski
Anna Górka