english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Nabożeństwa luteranskie transmisja przez internet

Zapraszamy na transmisje internetowe nabożeństw w Święto Zesłania Ducha Świętego, 31 maja. Również TVP3 o 13.00 

Aktualna lista: 31 maj, Święto Zesłania Ducha Świętego

Niedziela - godzinowo:

8:00    Skoczów

8:30    Ustroń  
8:45    Wisła CzarneWisła Centrum
9:00    BielskoBładnice,  Mikołów,  Rypin,  
9.30    GolasowiceJastrzębie ZdrójStare Bielsko, 
10:00   Cieszyn, Chorzów,  Drogomyśl,  Jaworze,  Łódź
Nowy Sącz, Poznań, Pszczyna, Szczecin, Warszawa (Wniebowstąpienia), Wrocław,  Zabrze, Żory,
10:15  Wisła Malinka
10:30  OpoleWarszawa (Trójca), 
Wodzisław Śl.          
11:00  Gliwice, 
13:00  nabożeństwo w TVP3 online: kościół reformowany w Bełchatowie
19:00  Warszawa (Trójca)

Niedziela - alfabetycznie


Bielsko 9.00 link
Bładnice 9.00 link
Cieszyn 10.00 link
Chorzów 10.00 link 
Drogomyśl 10.00 link
Gliwice 11.00 link
Golasowice 9.30 link 
Jastrzębie-Zdrój 9.30 link
Jaworze 15.00 link
Łódź 10.00 link
Mikołów 9.00 link
Nowy Sącz 10.00 link 
Opole 10.30 link
Poznań 10.00 link
Pszczyna 10.00 link
Rypin 9.00 link
Skoczów 8.00 link
Stare Bielsko 9.30 link
Szczecin 10.00 link
Ustroń 8.30 link
Warszawa kościół św. Trójcy 10.30 link
Warszawa kościół Wniebowstąpienia Pańskiego 10.00 link
Wisła 8.45 link
Wisła Czarne 8.45 link
Wisła Malinka 10.15 link
Wodzisław Śląski 10.30 link
Wrocław 10.00 link 
Zabrze 10.00 link
Żory 10.00 link


Nabożeństwa świąteczne:

Wielkanoc - godzinowo:

5:00    Wisła Centrum - Jutrznia
8:00    Skoczów
8:45    Wisła CzarneWisła Centrum
9:00    Koszalin
9:15    Dźwierzuty (Mazury)
9.30    GolasowiceJastrzębie ZdrójStare Bielsko,       
10:00  Cieszyn,   Cieszyn na Onet.pl,   Drogomyśl,  Jaworze,  Łódź
Nowy Sącz,  Pszczyna, PoznańSkoczów (rodzinne),  Szczecin,   ŚwidnicaWarszawa (Wniebowstąpienia), Wrocław,  Żory,
10:15  Wisła Malinka
10:30  OpoleWarszawa (Trójca), 
Wodzisław Śl.          
11.00  Gliwice
13:00 nabożeństwo w TVP3 online Wielkanoc - Goleszów

Wielkanoc - alfabetycznie

Cieszyn 10.00 link
Drogomyśl 10.00 link
Dźwierzuty 9.15 link
Gliwice 11.00 link
Golasowice 9.30 link

Jastrzębie 9.30 link
Jaworze 10.00 link
Koszalin 9.00 link

Łódź 10.00 link

Nowy Sącz 10.00 link
Opole 10.30 link

Poznań 10.00 link
Pszczyna 10.00 link

Skoczów 8.00, 10.00 (rodzinne) link
Stare Bielsko 9.30 link
Szczecin 10.00 link
Świdnica 10.00 link
Ustroń link
Warszawa kościół Św. Trójcy 10.30 link

Warszawa kościół Wniebowstąpienia Pańskiego 10.00 link
Wisła 5.00 (Jutrznia), 8.45
link
Wisła Czarne 8.45 link
Wisła Malinka 10.15 link
Wodzisław Śl. 10.30 link
Wrocław 10.00 link
Żo
ry 10.00 link


Poniedziałek Wielkanocny - godzinowo

8:45    Wisła CzarneWisła Centrum
9:00    Leszno,    Skoczów 
9.30    Golasowice,        
10:00  Cieszyn,   Drogomyśl,  Łódź
Nowy Sącz,  Pszczyna,
 Szczecin
Wrocław,  Żory,
10:30  OpoleWarszawa (Trójca),            
11.00  Gliwice

Poniedziałek Wielkanocny - alfabetycznie

Cieszyn 10.00 link
Drogomyśl 10.00 link
Gliwice 11.00 link
Golasowice 9.30 link

Leszno 9.00 link
Łódź 10.00 link

Nowy Sącz 10.00 link 
Opole 10.30 link

Pszczyna 10.00 link
Skoczów 9.00 link
Szczecin 10.00 link
Ustroń link
Warszawa 10.30 link
Wisła 8.45 link
Wisła Czarne 8.45 link

Wrocław 10.00 link 
Żory 10.00 link


WIELKI PIĄTEK - godzinowo:

8:45    Wisła CzarneWisła Centrum
9:00    Skoczów,  Sopot,                
9.30    GolasowiceJastrzębie Zdrój, Stare Bielsko,                                       
10:00  Cieszyn, Drogomyśl, Dźwierzuty (Mazury), Jaworze,  PszczynaŚwidnica, Warszawa (Wniebowstąpienia)  Wrocław, Żory,
10:30  OpoleWarszawaWodzisław Śl.          
11:00  Gliwice  
17:00  Łódź online, również w programie II TVP - na żywo
17:15  Wisła Malinka
18:00  Hołdunów, Nowy Sącz, Szczecin
19:00  Wrocław
19:00 - czytanie Pasji: Cieszyn, Drogomyśl    

WIELKI PIĄTEK - alfabetycznie:

Cieszyn 10.00, 19.00 (czytanie Pasji) link
Drogomyśl 10,00, 19.00 (czytanie Pasji) link
Dźwierzuty 10.00 link
Gliwice 11.00 link 
Golasowice 9.30 link

Hołdunów 18.00 link
Jastrzębie 9.30 link

Jaworze 10.00 link
Mikołów link
Nowy Sącz 18.00 link
Opole 10.30 link

Pszczyna 10.00 link
Skoczów 9.00 link
Sopot 9.00 link

Stare Bielsko 9.30 link
Szczecin 18.00 link

Świdnica 10.00 link
Ustroń link
Warszawa
(Wniebowstąpienia) 10:00 link
Warszawa (Trójca) 10.30, link
Wisła 8.45 link
Wisła Czarne 8.45 link
Wisła Malinka 17.15 link
Wodzisław Śl. 10.30  link 
Wrocław 10.00, 19.00 link 
Żory 10.00 link


WIELKI CZWARTEK - godzinowo:

8:45    Wisła Centrum 
9:00    Skoczów                                 
10:30  Wodzisław Śl. 
17:00   CieszynGliwice,   GolasowiceJastrzębie ZdrójŁódź,   OpolePszczynaWisła Czarne,   Wrocław,   Żory,
18:00  Nowy Sącz,  WarszawaWisła Malinka  (nabożeństwo uwielbiające)  Zielona Góra
  
WIELKI CZWARTEK - alfabetycznie:

Cieszyn 17.00 link
Gliwice 17.00 link