Ciąg dalszy nastąpi? Podsumowanie TED 2020

Zakończył się 71. Tydzień Ewangelizacyjny pod hasłem CDN.

Osiem dni wypełnionych spotkaniami, wykładami, webinariami, świadectwami wiary, poselstwami ewangelizacyjnymi, śpiewem, modlitwą, spektaklami teatralnymi, interaktywnymi programami dla dzieci, nabożeństwami – za nami, choć… nie do końca!

Wszystko działo się online i znajduje się w przestrzeni wirtualnej, i tam – miejmy taką nadzieję – będzie żyć drugim życiem. Wierzymy, że CIĄG DALSZY NASTĄPI.

Możemy wracać do interesujących nas wykładów, poselstw, kazań, możemy przysłuchać się raz jeszcze historiom ludzi, którzy opowiedzieli o swoich przeżyciach, radościach i smutkach, punktach zwrotnych, kryzysach i powrotach.

Możemy zaśpiewać, wraz z zespołem CME, ulubiony refren, dołączyć do modlitwy, która nas poruszyła w trakcie Tygodnia, przeżyć raz jeszcze obecność Boga, cieszyć się Jego odradzającą miłością, zdumiewać się Jego dobrocią i łaską.

A jeśli w czasie TE byliśmy na urlopie w miejscu bez Internetu lub intensywnie pracowaliśmy i nie mogliśmy uczestniczyć w spotkaniach online, możemy to zrobić teraz.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube @tydzienewangelizacyjny i na www.te.cme.org.pl, gdzie znajduje się pełny program online TE 2020 w Dzięgielowie.

Życzymy Wam obfitego, Bożego błogosławieństwa.

Komitet Organizacyjny TE
Centrum Misji i Ewangelizacji