Konferencja dla Nauczycieli Szkółek Niedzielnych

22 maja odbędzie się spotkanie na platformie ZOOM.

Zapraszamy na pierwszą Konferencję dla Nauczycieli Szkółek Niedzielnych, która odbędzie się w sobotę, 22 maja 2021, godz. 10:00-14:00 na platformie ZOOM. W programie zajęcia integracyjne dla nauczycieli, praca w grupach, rozważanie ks. Dariusza Dawida oraz wykład Agnieszki Godfrejów-Tarnogórskiej na temat pracy metodą Godly Play.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy poprzez formularz tutaj:  https://form.jotform.com/211043562871350 do 18 maja 2021. Link do spotkania na zoom zostanie przesłany osobom zgłoszonym.

Ten nowy projekt przewiduje cykl spotkań raz na kwartał, podczas których uczestnicy za każdym razem poznają inną metodę pracy z dziećmi. Konferencje na platformie ZOOM mają na celu przybliżenie tematyki poszczególnych metod oraz zapoznanie z nimi nauczycieli.

W przygotowaniu jest kolejny projekt, w którym zaprezentowane metody będzie można zgłębiać podczas specjalistycznych szkoleń stacjonarnych, zakończonych certyfikatem ze stosownymi uprawnieniami.

Serdecznie zapraszam do udziału w konferencji i bardzo proszę o rozpowszechnianie informacji o niej dalej.

Zapraszamy do udziału nie tylko Nauczycieli szkółek niedzielnych, ale także Duchownych i Katechetów, jak również Nauczycieli innych przedmiotów.