O przemijaniu

W Zwiastunie Ewangelickim

W „Zwiastunie Ewangelickim” nr 22/2022, który ukazał się na Niedzielę Wieczności, dominuje refleksja związana z końcem roku kościelnego. O cierpieniu i doczesnym przemijaniu, ale także o nadziei i o tym, że wieczność zaczyna się dziś piszą: Iwona Holeksa, ks. Piotr Szarek i bp Marian Niemiec.

Z kolei Joanna Kluczyńska i Marta Arent wyjaśniają, jak radzić sobie z szeroko pojętą stratą. O potrzebie ochrony dla cmentarzy pisze Magdalena Legendź, natomiast Artur Cybula relacjonuje, jak wraz z mieszkańcami Osowa Leśnego pracują jako wolontariusze, aby ocalić od zapomnienia dawny ewangelicki cmentarz. 

Ponadto Jerzy Sojka przypomina trochę zapomniane solum Verbum, a Henryk Dominik przestrzega przed recydywą nienawiści.

Zapraszamy do lektury w tradycyjnej formie i na stronie www.zwiastun.pl oraz do prenumeraty na kolejny rok. Przypominamy, że w parafiach można zaprenumerować czasopismo od dowolnego miesiąca. To tanie i korzystne rozwiązanie! Natomiast po opłaceniu prenumeraty cyfrowej w wydawnictwie każdy numer można czytać w formacie pdf i w pełni korzystać ze strony www.zwiastun.pl. Szczegółowe warunki prenumeraty w zakładce www.zwiastun.pl/sklep 

oraz www.zwiastun.pl/prenumerata-papierowa/ i na stronie 17 w wydaniu papierowym.

Zapraszamy również na profil na Facebooku: https://www.facebook.com/ZwiastunEwangelicki