Rodzinne wczasy w Sorkwitach 2020

Jeżeli sytuacja na to pozwoli to również w tym roku będziemy chcieli zaprosić wszystkich chętnych na rodzinny wypoczynek na Mazury. Oprócz wypoczynku chcemy wspólnie z bp. Jerzym Samcem mieć czas na rozmowy oraz pogłębianie duchowego rozwoju.

Termin:
1 sierpnia (sobota) – 9 sierpnia (niedziela) – 8 dni

Rozpoczynamy obiadokolacją w sobotę, kończymy śniadaniem w niedzielę. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu po ustaleniu z Gospodarzami ośrodka.

W programie:
Planujemy: dyskusje i wspólne rozmowy o duchowości, o wyzwaniach codzienności, o zmaganiu się z doczesnością, o budowaniu wzajemnych relacji. Zajęcia rekreacyjne i sportowe. Filmy. Dla chętnych: wycieczki, spływ rzeką Krutynią, zwiedzanie ciekawych miejsc (opłata dodatkowa)

Położenie:
Pojezierze Mrągowskie: 12 km na zachód od Mrągowa. Ośrodek położony jest przy jeziorze Gielądzkim z dostępem do dwóch obszernych pomostów. Bezpośrednio przy kościele dobrze utrzymana plaża publiczna piaszczysto-trawiasta. Możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego – kajaki, deski, katamaran, solemaran, itp.

Zakwaterowanie:
Parafia ewangelicka w Sorkwitach, ul. Plażowa 3
– Budynek główny – pokoje 2, 3, i 4 osobowe z łazienkami.
– Dom Pojednania – pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, TV, lodówkami.

UWAGA: jeżeli będzie wymagane posiadanie maseczek ochronnych czy też osobistych środków dezynfekcji, należy zaopatrzyć się w potrzebną ilość we własnym zakresie

Na terenie zamkniętym ośrodka do dyspozycji nowoczesny plac zabaw dla dzieci z trampoliną, boisko trawiaste oraz siłownia plenerowa (outdoor fitness) na dziesięć stanowisk, gry plenerowe, zadaszony grill, itp. Parking bezpłatny.

Wyżywienie:
Śniadania i obiadokolacje.

Cena:
Obejmuje nocleg i wyżywienie. Dzieci do lat trzech bezpłatnie. 
Pokoje w budynku głównym: dorośli – 790,00 zł, dzieci w wieku 4 -14 lat – 700,00zł
Pokoje w Domu Pojednania: dorośli – 950,00 zł, dzieci (4-14) – 780,00

Dodatkowo: opłata klimatyczna ok. 2-3zł dziennie od osoby

UWAGA: Ze względu na niepewną sytuację nie planujemy w tym roku pobierania zaliczek na pobyt. O wszelkich zmianach organizacyjnych będziemy informować na bieżąco.

Organizatorzy:
Beata Michałek i biskup Jerzy Samiec oraz Beata i Arnoldiusz Parot

Zgłoszenia i kontakt:
Zgłoszenia zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, przynależność parafialną, adres i  dane kontaktowe: numer telefonu i email, prosimy przesyłać w terminie do dnia 15 czerwca 2020 na adres:
Arnoldiusz Parot:
502 230 342, 693 588 484
email:  parot@wp.pl