english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Tydzień przed Wielkanocą

  Tydzień przed Wielkanocą

  10.04.2013 Tydzień przed Wielkanocą, od piątkowego popołudnia do soboty (22 i 23 marca) w ośrodku parafialnym w Mikołajkach gościła grupa młodzieży z parafii giżyckiej wraz ze swym proboszczem, ks. Krystianem Borkowskim, aby wspólnie przeżywać rekolekcje pasyjne. Dołączyli do nich konfirmanci z Mikołajek wraz ze swoim duszpasterzem. czytaj całość »
 • Rodzinne świętowanie w Lubieni

  Rodzinne świętowanie w Lubieni

  02.04.2013 W Poniedziałek Wielkanocny parafianie z Pokoju i Lubieni spotkali się na wspólnym nabożeństwie rodzinnym w Lubieni. czytaj całość »
 • Rekolekcje i prezenty
 • 30 lat chóru w Sopocie

  30 lat chóru w Sopocie

  28.03.2013 Chór Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Gdańsku-Sopocie „Gloria Dei” 24 marca 2013 roku, w Niedzielę Palmową, świętował 30-lecie działalności. czytaj całość »
 • Na stoku w zimowe popołudnie

  26.03.2013 Czy nie spotkaliście się z taką opinią, że ludzie chodzący do kościoła to "smutasy", za poważni we wszystkim, nie umiejący się bawić, cieszyć? Albo, że są nieżyciowi i nie idą z postępem, skoncentrowani tylko na Bogu i kościele? czytaj całość »
 • Konfirmacyjne rekolekcje

  Konfirmacyjne rekolekcje

  26.03.2013 W dniach 22-23 marca konfirmanci z Żor, Gołkowic, Rybnika, Wodzisławia, Gołkowic i Golasowic uczestniczyli w rekolekcjach pasyjnych w Pisku (Czechy). czytaj całość »
 • Pasyjne klimaty muzyczne

  Pasyjne klimaty muzyczne

  25.03.2013

  Niespokojne jest moje serce dopóki nie spocznie w Bogu – ta myśl świętego Augustyna była jedną z inspiracji wieczoru z muzyką pasyjną (i nie tylko), którą – w wykonaniu Chóru Benedictus i Chóru Ekumenicznego z Karpacza można było usłyszeć w Niedzielę Palmową w katolickiej Bazylice Mniejszej śś. Erazma i Pankracego. czytaj całość »

 • O żywym Kościele w Koszalinie

  O żywym Kościele w Koszalinie

  21.03.2013 „Kościół, który żyje i ożywia” – tak brzmiało hasło przewodnie rekolekcji pasyjnych, które odbyły się po raz kolejny w koszalińskiej parafii. czytaj całość »